Pro vášnivé sportovní nadšence, ale i pro ty, kteří sportují spíše rekreačně, připravila společnost AVON v rámci akce GP Batteries Night Run sérii AVON Běhů proti rakovině prsu. Spojuje je jednotná myšlenka, a to pocit podpory a naděje. AVON Běh tak doplní již tradiční akci AVON Pochod proti rakovině prsu 14. června v Praze. Běhy podpořila ambasadorka Iva Pazderková, která bude v čele nejen nočních běhů, ale také AVON předBěhu v den Pochodu. Připravena je i speciální růžová běžecká výbava od společností Nutrend a Maxis. Zažijte skvělou atmosféru běhů v centrech českých měst i pocit solidarity s nemocnými a jejich rodinami. Běhejte společně s Avonem pro dobrou věc.

Avon

„Je nám velkou ctí, že se každým rokem neustále rozrůstají řady partnerů, kteří podporují charitativní projekt AVON proti rakovině prsu. Osobně se již velmi těším na atmosféru AVON Běhů proti rakovině prsu, které vyvrcholí 14. 6. 2014 ranním AVON předBěhem s Ivou Pazderkovou,“ prozradila generální ředitelka společnosti AVON Cosmetics pro Českou republiku a Slovensko Andreea Moldovan.

Historicky první série běhů GP Batteries Night Run, která podpoří boj proti zákeřné nemoci, proběhne od dubna do října v šesti českých městech. Na trase dlouhé 10 km nebo 5 km AVON Běhu proti rakovině prsu není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. Z každého startovného  AVON Běhu věnuje GP Batteries Night Run částku 100 Kč na veřejnou sbírku proti rakovině prsu, ze které je podporována prevence, pomoc nemocným ženám a další výzkum tohoto onemocnění. Na veřejnou sbírku proti rakovině prsu je rovněž věnován výtěžek z promo balení baterií GP Super Alkaline.

„Věříme, že se díky sérii GP Batteries Night Run podaří pomoci projektu, který zachraňuje lidské životy. Běh je navíc podle odborníků jeden z nejzdravějších pohybových aktivit vůbec. Pokud se navíc snoubí s pomocí prospěšnému projektu, je radost z něj ještě větší. Na všechny účastníky se už nyní velice těšíme,“ uvedla vedoucí marketingu společnosti EMOS distribuující značku GP, Jana Habáňová. 

Těšit se můžete na NIGHT RUN v těchto českých městech:

Více informací o projektu najdete na www.night-run.cz

Sérii AVON Běhů proti rakovině prsu ozvláštní ranním AVON předBěhem s Ivou Pazderkovou dne 14. 6., v den konání AVON Pochodu proti rakovině prsu. Za zdravá prsa se v Tričku proti rakovině prsu 2014 poběží trasa dlouhá 5 km, a to ze Žlutých lázní směrem na Staroměstské náměstí, tedy obrácená trasa Pochodu.

U příležitosti těchto speciálních běžeckých akcí uvádí na trh společnost Maxis oficiální kompresní podkolenky CEP, které se díky své výrazné růžové barvě stanou oblíbenou součástí výbavy každé běžkyně. Koupí těchto dámských růžových podkolenek v e-shopu www.cepsports.cz přispíváte 100 Kč na veřejnou sbírku AVON proti rakovině prsu. Další růžový sportovní produkt potítka CEP jsou k dostání na www.zdravaprsa.cz.

„Chceme upozornit, že jistou prevencí civilizačních chorob může být i změna životního stylu, do něhož by měly patřit pravidelné pohybové aktivity. Určitě to není nic snadného, proto společnost MAXIS chce být ženám nápomocná i nabídkou speciálního produktu určeného pro běh. Ve spolupráci se společností medi Bayreuth jsme právě pro ně připravili limitovanou edici růžových kompresních podkolenek AVON Běh z kolekce značky CEP,“ uvedl ředitel společnosti MAXIS, a. s., Michal Jura.

Společnost Nutrend uvádí v rámci AVON Běhů proti rakovině prsu na trh jedinečnou sportovní lahev. „Je nám velkou ctí podpořit sérii těchto běžeckých akcí. Vyrobili jsme speciální edici růžové Sportovní lahve NUTREND a věříme, že ji návštěvníci ocení nejen při samotném běhu, ale i při každodenním cvičení,” uvedla marketingová manažerka společnosti NUTREND Alena Finsterlová. Sportovní lahev je možné zakoupit na www.zdravaprsa.cz.

CHARITATIVNÍ PRODUKTY

Avon

Růžové dámské běžecké podkolenky CEP, 1 248 Kč

Avon

Růžové potítko CEP, 50 Kč

Avon

Sportovní lahev NUTREND a AVON PROTI RAKOVINĚ PRSU, 80 Kč

Avon

Set baterií GP Batteries

Reklama