Základem každé upravené zahrady je kvalitně zastřižený trávník bez prorůstajícího plevele. Většině zahradníků vadí přerostlé byliny na hranicích a v rozích pozemků, a zejména v místech, kde jsou ploty. Novinkou na českém trhu je speciální silná folie, která zabraňuje prorůstání plevele v nežádoucích místech. A právě tu máte teď šanci vyhrát.

Žádné protivenství přírody ale české hlavy nezastaví, a tak už mají tyhle nezbedné rostliny na kahánku. Novinkou na českém trhu je totiž speciální silná folie, která zabraňuje prorůstání plevele v nežádoucích místech. Už její název POD-PLOT® jasně napovídá, kde je její hlavní využití, tedy pod nový nebo již existující plot. Přesně v místech, kde se s prorůstáním nejvíce trápíme, stačí POD-PLOT® položit, upevnit připraveným způsobem (speciální jednoduché plastové hřeby jsou součástí balení) a zasypat mulčovací kůrou nebo kamínky. Použít se dá rovněž mezi řádky jahod nebo jiné záhony. Není pak nutné vytrhávat takové množství plevele, případně se trápit zbytečným vysekáváním trávy. Navíc je POD-PLOT® recyklovatelný a hlavně na rozdíl od všech postřiků je účinek trvalý. Instalace je jednoduchá, plevel má jednou pro vždy utrum a produkt ušetří spoustu zbytečně stráveného času, který si teď můžeme užívat na pěkně upravené zahradě.

Více informací o produktu: www.pod-plot.cz

sd

ds

Vyhrát můžete jeden ze tří balíčků POD-PLOT®. Jeden balíček obsahuje 3x POD-PLOT®. Celková cena jednoho balíčku je 1200 Kč.

Pokud chcete POD-PLOT® vyhrát, odpovězte na otázku: Jak se jmenují první tři květiny, které jsou zmíněné v článku Zahrada v květnu. Zasaďte méně známé cibuloviny a v létě sklidíte obdiv kolemjdoucích? Článek naleznete v sekci Domácnost - Zahrada a květiny.

Své odpovědi nám posílejte na redakce@zena-in.cz

Soutěž končí v pátek ve 12:00 hod.

Jestli chcete soutěžit a vyhrávat klikněte ZDE.

Reklama