Veronika včera na apríla bojovala o plato vajec. Chtěla ho donést v celku domů. Podařilo se to, nebo ne?

Krásné ráno všem do redakce i milým čtenářkám. 

Chtěla bych Vám vylíčit můj včerejší aprílový den, který neměl chybu do té doby, než se přehouplo odpoledne a skončila mi pracovní doba. Vyrazila jsem vstříc slunci, celá natěšená na pěkné odpoledne. Jak jistě všichni víte, blíží se Velikonoce, a tak jsem se chtěla předzásobit platíčkem vajec.

Inu, nákup jsem úspěšně udělala, plato vajec jsem též měla...No, narvala jsem ho do tašky úúúplně nahoru, aby se vejcím nic nestalo. Celou cestu jsem šla opatrně, abych náhodou neťukla taškou o nohu a nějaké vejce nerozbila. I cestou v autobuse jsem byla opatrná, aby mi děti, co se vrací ze školy a divočí, do tašky nekoply.

Úspěšně jsem nákup donesla domů a položila tašku na kuchyňskou linku. Šla jsem se pomazlit s kocourem a najednou slyším PRÁSK. Otočím se a vidím, že celý nákup leží na platu vajec. Všude okolo žlutý sliz.

No, z toho slavného plata, které jsem nesla jako poklad pro samotného pana krále mi zbyla 3 vajíčka. Proto jsem se rozhodla, že na celé Velikonoce kašlu a s očima směrem ke stropu jsem tomu nahoře sdělila, že to byl teda povedený Aprílový žertík. Nakonec jsem z těch zbylých vajec upekla bábovku.

bábovka

Takže bych řekla, že skóre nakonec bylo 1:1. 

Veronika :)

Reklama