Německá módní blogerka Leonie Hanne dorazila na premiéru filmu Everything Went Fine v objemných zelených šatech s volánky a bílými peříčky, která vypadala, jako by se vznášela kolem ní. Ty navrhla dvojice návrhářek pod svou značkou Nicole + Felicia. Výrazný náhrdelník, náramek a náušnice měla Leonie od firmy Pomellato.

profimedia-0620264577.jpg

Foto: Profimedia

Jihoafrická supermodelka Candice Swanepoel, která se proslavila tím, že se v roce 2020 stala andílkem Victoria’s Secret, na červený koberec vyrazila v odvážných bílých šatech s hlubokým výstřihem na zádech od značky ETRO. Ty krásně obepínaly její dokonalou siluetu. Chvílemi šaty však ukazovaly více, než by se možná na takovou akci slušelo. Skrze bílou látku jí totiž prosvítaly bradavky.

cs.jpg

Foto: Profimedia

Americká modelka Noelle Capri Berry zazářila na červeném koberci filmového festivalu v Cannes, když dorazila na premiéru filmu Everything Went Fine v bílých rozevlátých šatech s vysokým rozparkem. Vypadala jako řecká bohyně.

profimedia-0620252533.jpg

Foto: Profimedia

Francouzská herečka Frederique Bel oslnila všechny přítomné, když na červený koberec vykročila v krásných pohádkových šatech Yanina Couture s balónovými rukávy, které začínaly u loktů a končily u zápěstí. Musela si sice hodně hlídat ňadra, aby se nestala nehoda, protože šaty vypadaly, že v této oblasti jen tak tak drží. Zvládla přitom ale rovnou několik otoček před objektivy fotoaparátů, které zachytily nádherné rozevláté momentky.

profimedia-0620279571.jpg

Foto: Profimedia

Indická modelka, herečka a aktivistka Nidhi Sunil vypadala kouzelně v bílých šatech s hlubokým výstřihem od módního návrháře Rabiha Kayrouze. Ty krásně zvýrazňovaly její štíhlý pas. Povedený celek doplňovaly šperky Chopard.

profimedia-0620216288.jpg

Foto: Profimedia

Trochu odvážnější model od Jeana Paula Gaultiera zvolila modelka Didi Stone Olomide, avšak velmi honosný a krásný. Na červený koberec vyrazila v bílém korzetu s objemnými rukávy a velkou bílou vlečkou. Šaty doplnila jednoduchými sandálky na podpatku značky Christian Louboutin a šperky značky Djula.

profimedia-0620265062.jpg

Foto: Profimedia

Zdroj: Express, Instagram, Profimedia, News, Indian Express, Forbes