Stalo se vám někdy, že jste dostala přezdívku po svém partnerovi? Čtenářce Bohuši ano...


Ahojky,

tak moje přezdívka vznikla v době, kdy jsem se seznámila se svým manželem, a to je již více než 14 let - takže již více než 14 let jsem Bohuša! A jak jsem k této přezdívce přišla?

Můj manžel se ještě za svobodna zamiloval do KOZ - pořídil si malou farmičku a v ní choval kozy, kůzlátka a kozičky - byl odborník přes kdejakou kozu, žádná koza mu nebyla cizí, prostě kozy to byla jeho velká vášeň! Hodně lidí si z něj dělalo legraci, že takový mladý kluk se věnuje kozám, ale nic jej neodradilo...!

Někdy v roce 1992 byl velmi populární film Dědictví aneb Kurvahošigutentag, a v té době vznikla přezdívka mého muže. A jak? Kamarádi si z manžela udělali na apríla legraci tak, že brzy ráno mu zazvonil telefon, a on když sluchátko zvedl, tak se tam ozval hlas jeho kamaráda: „Bohušu, koza Ti zdechla...!!!"

Manžel nelenil, jak raketa vystřelil ještě v pyžamu na farmu, a když tam dorazil a viděl kozičky spokojeně poskakovat, ihned mu došlo, že to bude nějaký žertík jeho povedených kamarádů...! A taky, že byl - od toho dne mu nikdo neřekne jinak než BOHUŠ (on je Josef), a já samozřejmě v době, kdy jsem se s manželem seznámila, jsem byla prý jasná BOHUŠA!

No, co už s tím naděláme... všechny vás zdraví vaše Bohuša, jo, abych nezapomněla, pozdravuje vás taky můj Bohuš!

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.


Pište mi dnes o svých přezdívkách...

  • Jak jste k přezdívce přišli?
  • Máte jen jednu?
  • Dali jste někomu přezdívku? A proč?
  • Máte svou přezdívku rádi?
  • A co nick na Ženě-in, používáte ho ještě někde jinde?

redakce@zena-in.cz

Reklama