Čtenářka Bohuša nám popsala, jak se její dcera naučila plavat. V podstatě se to naučila, když jí šlo o život.

Jak se naučila plavat naše pětiletá dcera? Mojí a manželovou NEVŠÍMAVOSTÍ. Je to sice drsné,ale je to tak. Máme tři děti a naše prostřední dcera se do letošního června vody bála,jako čert kříže. A nebylo tomu jinak nedávno v aquaparku...do vody nechtěla,a když už,tak na mě visela,jako pijavice. A tak jsem se s ní procházela po bazénu u kraje,kde mě bylo asi po krk vody. Najednou se nad náma objevil manžel s dvouletým synem(na souši) a jak mě syn uviděl ihned se manželovi vytrhl a šup do bazénu...a co já? Vůbec jsem si neuvědomila,že jsem odhodila dceru a šla zachranovat syna...vylovila jsem jej ihned,takže se mu nic nestalo,ale byla jsem v šoku. Ihned jsme s manželem začali situaci rozebírat(samozřejmě jsem mu brblala,proč syna lépe nedržel,že není vůbec zodpovědný táta) a v tom našem handrkování jsme na dceru úplně zapoměli...! Až manžel najednou: „ježííííši,tak se topí nějaké dítě“ a hned
 se pustil do záchranné akce.
A já řvu: „týýýý vogo,to je naše Simča“...blondaté vlásky jí vyčuhovali z vody a ručičkama plácala jako o život...manžel ji vytáhl,chudinka malá rty měla promodralé,kašlala jako ten největší kuřák...,ale světe div se,od té chvíle se vody nebojí!!!  Situace se seběhla rychle,díky naší nepozornosti se dcera naučila plavat...bojovala o život tak,že se z ní stala hotová plavkyně. Musím se přiznat,že v té chvíli nám s manželem dobře nebylo,ale i takové věci se v životě můžou stát-důležité je,že to dobře dopadlo a malá se nám neutopila.
V neděli jsme se vrátili od moře a dcera tam byla vyhlášená za největší vodnici...téměř celou dovolenou prožila ve vodě.
 
P.S. Posílám fota našich vodníků:-))))

Vodníci
 
Krásné léto Bohuša


Děkuji Bohušo, z Vaší historky mne nejdříve mrazilo a pak jsem se tady rozesmál. Důležité je, že se jí nic nestalo, a že nezískal strach z vody. Jak jsem tak přemýšlel nad vaším textem, tak jsem začal litovat naše děti. Když já jsem byl malý školák, mohl jsem hned ze školy ven a doma mne viděli až na úkoly. Jezdil jsem na kole bez přilby i po silnici apod. Moje děti a patrně ani Vaše už tohle pro náš strach neznají.


Dnes si povídáme na téma: Jak jsem se naučila plavat.

Klást otázky nemá smysl. Vytáhněte své fotky z dob, kdy jste se učily plavat, popište vaše pocity z prvních temp. Svěřte se s metodami, které na vás byly použity.

Na vše se těším na e-mailu

redakce@zena-in.cz

A nejzajímavější příspěvek odměním. Odměním ho třídílným nafukovacím lehátkem, žádnou průhlednou umělohmotnou náhražkou. Prostě lehátko, jaké si pamatuji z dětství i se sadou na lepení.

To lehátko má i jméno. Bude to vaše Bára 3!

lehátko

Reklama