Příběh o načapání, který by klidně mohl být námětem ke čtvrtému dílu, navazujícímu na Troškovu trilogii Slunce, seno..., poslala čtenářka Bohuša.

...hodila jsem pytel na záda a upalovala ke statkářskému lánu plného kukuřice, už se mě zbíhaly sliny při představě uvařené a osolené kukuřice a s tím zbytkem budeš krmit králičky,pomyslela jsem si...to mě naši určitě pochválí,když domů přinesu plný pytel kukuřice...věřím,že večer mě bez remcání pustí i na zábavu a navíc dostanu nějakou kačku na útratu. Pytel naplním,nechám ve hrázi a táta pro něj pak zajede,plán jsem měla promyšlený dokonale.
V kukuřičném lánu mě vidět nebylo,tak jsem klásky do pytle házela  jako o život,když mě pytel začal tížit zaregistrovala jsem podezřelý šramot a rachot...týýýýý jo,to je určitě divočák,moje fantazie začala šrotovat na „plný pecky“,ihned mě napadlo,že to nebude divočák,ale nejspíš svině s mláďatama,a ta je prý nebezpečná,a tak jsem úprkem,kosmickou rychlostí z lánu uháněla...pytel jsem tam samozřejmě nechala,šlo mě o můj holý život,co je proti tomu pytel kukuřice...! Už,už jsem se blížila ke konci lánu,kde na mě čekala ještě jedna překážka-ostnatý plot...ten jsem přeskočila jako srnka,ale co to????....přímo do náručí jsem spadla starému, zapocenému, špinavému a protivnému hlídači statku!!! Prý, že mě nepráskne,ale za trest budu muset chodit pomáhat týden zadara na statek...sice nerada,ale byli prázdniny,tak jsem  do toho šla.
Za trest jsem musela v kravíně celý týden kydat hnůj..., ale byl tam mladý a hezký „dojič krav“, který se mě snažil naučit  „tahat a masírovat  vemínko“...prohlásil,že jsem pilná a učenlivá...což jsme si chtěli vyzkoušet v praxi a naostro,tak mě vtáhl do čerstvé,vonící a omamné haldy sena...a co čert nechtěl...při praktické zkoušce „masírování“ nás načapal v nejlepšíííím zase ten starý šmírák -hlídač statku...tentokrát stál nad náma s vidlema v ruce a nevypadal klidně...ale bylo pozdě - JISKRA UŽ PŘESKOČILA!!!

Ahooooj Bohuša

pozn. text nebyl redakčně upraven

Ještě, že ta jiskra ve stohu slámy jen přeskočila a nezapálila )) Moc hezký příběh, děkuji Bohušo. (zkusím zavolat tomu Zdeňku Troškovi))

Saša

Téma dnešního dne 7. června 2011 zní:

Kdo vás kdy, kde a při čem načapal? Popřípadě: Kdy, kde a koho jste načapaly vy…

Takže zábrany stranou, jeptiškovské hábity dolů, jdeme psát a vzpomínat.

Já už jsem první vlaštovku vypustila, doufám, že se ke mně přidáte i vy ostatní, neboť jak napsal Radek – není „hezčí“ vlastnost, než malá lidská zlomyslnost ))

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

A nemusí jít pouze o příběhy se sexuálním podtextem, pište o čemkoliv, téma je obšírné

  • načapány můžeme být in flagranti
  • můžeme být načapány při lži
  • při nevinné krádeži (třeba sousedovic hrušek)
  • při nějaké trapné události
  • a nebo také můžeme my sami někoho načapat

Dárek za nejlepší příspěvek mně tentokrát holky z obchodního nachystaly vskutku originální ))

  • balíček „přípravků“ k zabránění početí a když už by se nezabránilo, k dispozici jsou i těhotenské testy.
  • pokud byste ale přece jen psaly spíše o tom načapání při „kradení sousedovic hrušek“, jako kompenzaci mám připraveno i něco sladkého.

bal

Reklama