Moje milé,mojí největší a nejbolestnější vadou na kráse jsou ZUBY. Když mě začaly růst stálé zuby už byly poznamené pojídáním většího množství antibiotik v dětství-TETRACYKLINOVÉ ZUBY-

již na základní škole,kdy jsme chodily na preventivní prohlídky jsem byla ta, co měla nejvíce kazů a nejškaredější zuby,v křesle jsem seděla vždy nejdelší dobu,a spolužáci mě daly přezdívku-ZOUBEK-což mě v té době moc trápilo a nervovalo,hrůza,děs...!

Váčky a záněty,ty byly na denním pořádku a mé zuby(spíš nezuby) dostávaly zabrat! Již v šesté třídě jsem přišla o pravou jedničku,to když mě bratranec pálkou bouchl po tváři ,zub se ihned ulomil-vzpomínám,že jsem dlouho chodila bez předního zubu-to bylo nadělení a výsměchu-hotové trauma,pak mě tam daly náhradní zub,ale spodek byl zlatý,takže se časem prokousal,a to zlato se mě z pusy třpytilo-kdyby bylo na ruce,nebo na krku byla bych štastná,ale v puse-tak to NÉ!!!

Když jsem dospívala,moje zuby-nezuby byly v hrozném stavu,moc jsem se za ně styděla-postupem času jsem si nechala zuby předělat,ale vždy bylo poznat,že zuby nemám své-pamatuji si,že již od dětsví si dávám pozor na to,abych při smíchu pusu moc neotvírala,aby mě zuby nebyly vidět-takže do dneška závidím těm,co se můžou smát na "NA PLNOU HUBU"!

Zuby mám do dnešního dne několikrát předělané,ale nic netrvá věčně,tak i moje korunky se časem lámou,a ty dny,kdy chodím s obroušenýma zubama,tak ty dny bych se nejraději zakopala někam "HLUBOKO DO ZEMĚ"!

A o tom,jak jsem se styděla před svým partnerem,když jsem měla všechny přední zuby obroušené vám psát raději ani nebudu! Možná si někdo myslí,že to přeháním,ale mě to trápí a moc,moc,moc! Momentálně je to aktuální,zase mě paní zubařka předělává spodní zuby,takže ty moje obroušené pahýlky se na mě v zrcadle "ZUBÍÍÍÍ" a mě je do pláče,mám pořádnou depresy,tak alesponˇ buším do klávesnice,a svoji bolest píšu VÁM,sice se mě to moc nepomůže,ale svěřená bolest bolí o maličký kousíček mínˇ!!!

P.S. Nejsem tak stará,ale podle mojich zubů si připadám nejmínˇ na 200 let! A toho mého křečovitého úsměvu se nezbavím snad do smrti!

Bohuša

Text nebyl redakcí upraven.

Co na to říct? Snad jen, že přejeme, ať vám ty spodní udělá zubařka pěkně.

Dnešek patří vadám na kráse, o kterých si budeme v následujících hodinách povídat.

  • Jakou máte vadu na kráse?
  • Jste s ní smířená nebo ji stále nenávidíte?
  • Maskujete ji, nebo neřešíte?
  • Jak jste k ní přišla?
  • Chtěla byste ji nějak odstranit, pokud je to možné?
  • Jak se k ní staví vaše okolí?

Pište nám už teď o svých nedokonalostech na adresu

 redakce@zena-in.cz

Došlé příspěvky budeme v průběhu celého dne zveřejňovat a nakonec vybereme jeden, jehož autorku odměníme parfemovanou toaletní vodou Bali Bliss od Avonu!

Reklama