Ahoj,já bacily zabíjím jednoduše a to jablečným octem! Každé ráno začínám den vypitím sklenice vlažné vody se dvěma lžícema jablečného octu,pak následuje malá rozcvička u otevřeného oknečka,a když se zadaří,tak taky sexuální rozcvička,ale ta už nebývá pravidelná,spíše vzácná...! S bacily je třeba se nepárat a preventivně je likvidovat a to taky česnekem-já česnek miluji,i když vím,že pak nijak přívětivě nevoní z úst,neodolám a s chutí si často pochutnávám na celozrnném chlebu s máslem a česnekem-to pak ani upíři nemají šanci,natož pak bac ily!!!!

A když už mě někdy začne bolet v krku-pak nedělám  nic jiného než kloktám zase ten můj osvědčený JABLEČNÝ OCET-nedám na něj dopustit,již několik let si dělám svůj vlastní domácí(ročně mám v zásobě asi 10 litrových lahví)-kloktám jablečný ocet s vlažnou vodou co nejčastěji,a musím se přiznat,že nevím,co jsou to antibiotika!!! Manžel býval dosti často nemocný-opakovaly se mu angíny a záněty,užíval spousty antibiotik,ale o mých "kloktacích" metodách nechtěl ani slyšet...raději užíval spousty patáků a mojim radám se jen vysmíval,ale jaké bylo mé překvapení,když jsem jej před půl rokem "načapala" v koupelně a on kloktal "o sto péro"-největším potě&scar on;ením pro mě bylo to,když za pár dnů prohlásil: TEN OCET JE FAKT ASI ZÁZRAČNÝ,PŘÍŠTÍ ROK JEJ NADĚLÁME O NĚCO VÍC...!

Ale důležité je bacilům nedát šanci-a hlavně se HÝBAT,na svět se dívat s nadhledem,a hlavně se nestresovat-nenechat se vtahovat do zbytečného stresu,nehledat problémy tam,kde nejsou!!! Nač se zbytečně rozčilovat a stresovat-vždytˇ na světě jsme JEN JEDNOU! Takže pokud nejde o život-NEJDE O NIC!!!! 

Denně si dávám  studenou sprchu-tu bacily taky těžko snášejí...!Občas zajdu do včelína a nasávám energii pozorováním těch úžasně pilných tvorečků,sem tam si ulíznu zlatavého medu,upiju trošku medoviny,a domů se vracím  OPÍCHANÁ(od včel),...,ale to vůbec nevadí,vracím se s úsměvem na rtech-vždytˇ VESELÁ MYSL=PŮL ZDRAVÍ!!!!   

Krásný den přeje všem Bohuša  

Text nebyl redakcí upraven.

Poslední věta by se dala tesat do kamene. :-) A jablečený ocet je prý dobrý při hubnutí. Co myslíte, zabírá?

Jak se zbavujete bacilů? Co vám zaručeně při nějakém tom zimním neduhu zabere? Pište na na adresu

redakce@zena-in.cz

Reklama