Nevím jestli se můj příspěvek k tématu hodí,ale když slyším  SLEPÁK,tak mě to nedá,abych pár řádků nenapsala...!

Před čtyřiceti lety moji rodičové stavili dům a sousedé k nám chodili pomáhat,mezi nima byl i sůsedůj Jarin. Kolem poledne ho volala tetička(jeho maminka) domů s tím,že Mařka(jeho sestra) má veliké bolesti,že ju chytil slepák,atˇ rychle běží zavolat pohotovost. A tak Jarin pelášil,co mu nohy stačili k telefonní budce. Za chvilku už k sousedům přijela sanitka a Jarina nikde...!

Odpoledne se Jarin přiřítil a na plnů hubu všeckým oznámil: "NAŠU MAŘENU CHYTIL SLEPÁK A JE Z TOHO ROMAN"...všichni zůstali jako opaření,protože nikdo ani netušil,že Mařka je těhotná...do poslední minuty to tajila,nepoznala to na ní ani vlastní maminka.Mařka se asi někde zapoměla a věděla,že by byl doma poprask,tak zatloukala a zatloukala...! Doktor ji vyšetřil a říká: "To není slepák,ale porod...!!!" A tetičku prý málem museli křísit!

Dnes je Romanovi čtyřicet let a nikdo mu neřekne jinak než SLEPÁK. Tato historka je sice neuvěřitelná,ale přesto pravdivá,a tak záleží jen na Lindě jestli se k tématu hodí či ne?

Hezký den přeje všem Bohuša

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven


Život je plný překvapení :):)...a mnohdy hodně nečekaných!

Máte za sebou operaci? Dokázali vám zánět rozehnat? Trápil slepák vaše děti? Jaká byla péče lékařů?Trápili vás hladem?Měli jste strach? Následovaly lázně? Znáte nějaký příběh ostatních? Máte v podbřišku pořádného žraloka? Myslíte, že na to má vliv genetika či jídlo?

Pište mi na redakce@zena-in.cz

předmět. střevo

Během dne budeme vaše příspěvky zveřejňovat a autorka jednoho z nich bude odměněna. Balíček pro výherce obsahuje 2x Profi-LACT, doplněk stravy pro udržení střevní mikroflóry, knihu Víme, co jíme, zinek - doplněk stravy a voňavý regenerační olej z granátového jablka.

vyhra

Reklama