Ahojky,můj první opravdový polibek přišel naprosto nečekaně,jako "blesk z čistého nebe",ale o to víc mě poznamenal,stalo se TO v mých 14 letech,ale ten úžasný a neopakovatelný pocit mě pronásleduje dodnes,a věřím,že na něj nezapomenu do smrti!
Byla jsem i s rodiči na víkend u našich známých,nudila jsem se tam,tak jsem si vyšla na procházku po okolí-již z dálky jsem viděla za ohradou několik koníků a na jednom se projížděl ON! Došla jsem k ohradě a "kovboj" na mě mrkl,a zeptal se jestli se nechci projet? Na koni jsem nikdy nejela,a tak hlavně ze zvědavosti jsem souhlasila...! Projíždka se uskutečnila bez větších potíží,začalo se stmívat,a já byla pozvána do jeho "království" ustájit prý koně...!

Bez váhání jsem jej následovala,a ve stájích jsem zažila ten svůj první nezapomenutelný POLIBEK-začali jsem si povídat,ale já ani pořádně nevěděla o čem,soustředila jsem se jen na jeho rty,po kterých jsem moc toužila,ale zárovenˇ jsem se i bála...,jeho mírně zarostlá tvář se ke mě pomalinku přiblížila,a já v té chvíli toužila jen po tom,dotknout se jeho rtů...venku zahřmělo a liják bubnoval na plechovou střechu stájí,když se naše rty jemně dotkly...přivřela jsem oči a vnímala jen jeho RTY-po zádech mě projel mráz,ale v té chvíli jsem cítila,že to je to,po čem toužím...ten polibek netrval dlouho,ale zapomenout na něj nelze...! K příbuzným jsem se vrátila až za tmy,od rodičů jsem to pořádně schytala,ale za ten polibek to stálo...celou noc jsem oka nezahmouřila,polibek mě provázel až do svítání-a ráno při odjezdu mě teta strčila do kapsy malý zežmuchlaný papírek(dodnes jej mám schovaný),na kterém bylo napsáno:

Kněz má víru,dábel peklo,drak svůj ohenˇ,slunce světlo,mráz má chlad a řeka vodu,mrakodrap má stovky schodů,král má svůj hrad,bůh má nebe,ty máš mne a já mám TEBE!

Na světě potkáš mnoho lidí. Mnozí odejdou bez rozloučení,ale z každého,na kterém ti alesponˇ trochu záleželo,v tobě zůstane něco,jako i jemu zůstane právě kousek TEBE...!

Už jsem se s ním nikdy nesetkala,ale ten krásný pocit ve mě zůstal napořád...!!!

Bohuša

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven


GoldJá chci taky pusu a psaníčko do kapsy !!! :)

Jak na první polibek vzpomínáte vy? Jaké byly vaše dojmy, pocity a jaké jsou vzpomínky teď? Líbilo se vám to vůbec nebo jste si v tu chvíli říkala, tak tohle už nikdy! Kde se to stalo?

Vynechme ty první dětské polibky...

Napište mi na redakce@zena-in.cz.

Nejmilejší příspěvek odměním pěkným balíčkem profesionální vlasové kosmetiky Goldwell v hodnotě 1000 Kč! Máte se na co těšit. Tak se rozvzpomínejte a napište mi váš zážitek, ať byl jakýkoliv!

Těším se!

Reklama