Ahoj,napíšu vám,jak jsem se zavděčila manželovi?!?! Můj muž si nerad kupuje oblečení a boty,a tak tento úkol padá na mě,většinou nakupuji v obchodech u nás,kde mě znají,a tak není problém zboží či velikost vyměnit! 

Stalo se to asi před rokem,přišla jsem na to,že můj milý "prochodil boty",a tak celá natěšená,jakou,že mu udělám radost jsem mu koupila nové boty...vždy mu kupuji boty číslo:44 a většinou se trefím! 

Byla jsem na školení ve městě vzdáleném 150km od našeho,a když jsem tam pak okukovala obchody,mému oku zalichotily boty pro mého manžela,za pár dnů měl mít narozeniny,tak jsem si říkala,že boty budou skvělým dárkem-porušila jsem tradici,že mu zboží z důvodu  výměny kupuji jenom u nás...říkala jsem si,že bude mít radost a boty mu určitě padnou,a taky že PADLY...! 

Když jsem mu za týden podala úhledně zabalenou krabici s botama, čekala jsem na jeho úsměv,když si boty obuje a projde se po kuchyni.....z krabice se na nás provokativně usmívaly sice boty hezké,ale OBĚ LEVÉ! 

Byla jsem na mrtvici,kde mám boty vyměnit,přece je blbost abych k vůli botám jela do 100km vzdáleného města?

Asi za měsíc tam jela moje kamarádka,tak jsem ji poprosila,jestli by mě tam nezašla,ale když se vrátila prohlásila,že ji bylo řečeno: "PANÝ,TO NENÝ MOŽNÝ,TO NENÝ BOTÝ OD NÁS"!

 A tak musím uznat,že tyto boty budou věčně nové,zkrátka a jasně nikdy se NEPROŠLAPOU! 
Bohuša

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


No jo, to se nedá nic dělat: „NENI UMÍ CESKY“, když chceš reklamaci. Inu, zkus je střelit v Egyptě, tam je všecko z profilu. :-)) Míša

Reklama