Pěkné a od srdce darované dárečky se rozdávaly i u čtenářky s nickem Bohuša. Hlavně ten pro tatínka je originální.:) Uvidíte ho i na fotografii, pokud si přečete následující příspěvek.

Ahojky Sašenko a všechny Ženy-in

...když jela letošního června dcera na svůj první školní výlet dali jsme ji kapesné s tím,že si má něcohezkého koupit sama a nám,že nemá nic vozit. Jenomže naše dcera překvapila a myslím si,že byla dost originální...a ptáte se proč? Začala se přehrabovat v batůžku a vytáhla dáreček pro mě...“maminko toto je pro Tebe, aby jsi už měla konečně hezké paty“... takto šokovala mě a předala mě pilníček (nevím sice nač by se měl používat,ale dceruška mě ho koupila na ty mé zrohovatělé paty)...no a já se v té chvíli zastyděla, podívala jsem se opravdu na ty své nevzhledné paty a dala si předsevzetí, že s tím opravdu musím něco udělat, když už si toho všimla i ta naše malá beruška... a tak od toho dne paty mastím a koupila jsem si škrabku na paty,aby se za mě doma nemuseli stydět. A aby to dceři nebylo líto,že ten její pilníček nepoužívám,tak jsem si s ním začala pilovat nehty...!!!

pilnik

„No a ještě tu mám dáreček pro tatínka, aby Ti už nikdy nebylo špatně, když zase sníš nějaké zkažené klobásky“...a z batůžku vylovila kropenku a svěcenou vodu. A ptáte se proč koupila zrovna svěcenou vody? Asi proto, že těsně před dceřiným výletem přišel tatínek „z pánské jízdy“ s opicí a drakem a to ráno bylo u nás kruté...manželovi bylo strašně špatně, zvracel a byl nepoužitelný. A když se dcera ptala,co že mu je,řekl jí, že asi snědl zkažené klobásky...takže proto ta svěcená voda.

voda  

No a tak díky té naší malé školačce já mám krásné paty a kropenka se svěcenou vodou je u nás na chodbě, přibitá na stěně a my pokaždé, když přijdem domů, nezapomenem se pomazat „svěcenou vodou“...!

Ještě že ty naše malé sluníčka máme!!!

Krásný den,víkend a celý život přeje Bohuša

Pozn. red. Text nebyl redakčně upraven

________________

Bože, ty děti jsou originální. Pilníček super, ovšem ta svěcená voda - to nemá chybu! :) Nemá ještě jednu navíc?

Děkuji za tento úžasný příspěvek a přeju celé rodině (i tatínkovi) pěkně prožitý víkend.

Saša

Téma dne 22. 7. - Dárky od našich dětí.

Děti jsou nápadité

A ať si říká kdo chce, co chce, nejhezčí jsou stejně dárky od dětí. Ty, jenž jsou darované s upřímnou dětskou nevinností a láskou. A je jedno, jestli je to vystřižené papírové srdíčko, výtvor z plastelíny, nebo dáreček za první ušetřené penízky.

Foťte, pište, posílejte dárečky od svých dětí.

  • Dárečky ručně vyrobené.
  • Dárečky, které vám přivezly děti z prázdnin, ať už z táborů či od moře.
  • Také dárečky, které vám třeba vyrobily k narozeninám, ke svátkům, nebo ve škole.
  • Dárečky, které potěší, kterých si vážíte a které nikdy nevyhodíte.

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu z maminek tentokrát odměním také hezkým dárečkem - hrníčkem přátelství.

hrnicek

 

Reklama