Na aprílové žertíky jsem expert,mám toho tolik naskládaného,že v tento den jsem neustále v pozoru a čekám,kdy dojde i na mě...!

Jeden rok  jsem své známé posílala na poštu(telefonovala jsem jim,že mají na poště již delší dobu nevyzvedlý balík a dnes je poslední den,kdy si jej můžou vyzvednou)-takto jsem tam poslala osm známých-bydlíme na vesnici,kde se všichni znají,takže,když si osmá panička přišla pro navyzvednutý balík bylo z toho na poště haloooo...!

V době,kdy začínaly mobilní telefony si moje sousedka jeden koupila v komisním prodeji u nás ve vesnici-byla z něj celá natěšená,ale bohužel není moc technický typ,a tak s ním moc neuměla manipulovat,a už vůbec nic nevěděla o tom,jak mobil funguje a mě nenapadlo nic lepšího než si z ní vystřelit...! Její manžel byl proti tomu,aby si telefon koupila,neustále k vůli tomu brblal a nadával,ale ji to neodradilo.

Zatelefonovala jsem jí,představila jsem se,že jsem operátorka a oznámila jí,že bohužel ten její telefon byl kradený...sousedka je dosti hlučná a akční,a v té chvíli se do sluchátka spustila vlna nadávek,sprostých slov a taky výčitek jejího muže...pak hovor ukončila!!!

Já jsem se vydala do obchodu,a po pár metrech jsem uviděla sousedku,byla celá nažhavená,prosvištěla kolem mne na kole,ani mě nepozdravila,a tak jsem na ni zavolala,ale ani se neotočila! Pomyslela jsem si,že jsem to asi přepískla,ale co už,ještě jsem ji zkusila zatelefonovat a říct jí,že to byla legrace,ale telefon nebrala. Jak už jsem psala,ona je velmi akční,bez rozmyšlení všechno řeší...a tak dopadl i tento apríl! Nakoupila jsem a při cestě domů jsem potkala zase sousedku,taky se vracela domů,šla při kole,jak zpráskaný pes,tak jsem se jí zeptala,co že se jí stalo? A ona hned zpustila vlnu sprostých slov na prodavače z komisáku,že jí prodal kradený mobil,že jí to volala operátorka!!! Tak,že hned na něj jela,po cestě shodou okolností potkala hlídku POLICIE,tak je ihned odchytila,řekla jim co je ve věci,a společně šli řešit situaci do komisního zboží-tam sousedka opět zpustila tu svoji vyřídilku,prodavači vynadala do zlodějů,co okrádá slušné lidi atd....! 

S policií sepsali protokol,a že zítra má přijít na stanici a bude se to řešit...v té chvíli jsem už dostala strach i já! A co tedˇ??? Přišla jsem domů,svěřila se manželovi,ten mě samozřejmě vynadal,že dobře mě tak,nech si to vyřeším sama...,ale nenechal mě v tom! Večer jsme vzali láhev vína,bonboniéru a kafe a se žaludkem až v krku zvonili u sousedů...ihned u dveří jsem šla s "kůží na trh"-přiznala jsem se,že jsem to byla já-myslela jsem,že sousedku snad trefí šlak...musela jsem zatelefonovat na POLICII,že to byl žert,a pak jsem si společně vypili tu lahvinku vína a celému činu se zasmáli,ale přiznám se jednu chvíli mě do smíchu nebylo!!! 

Náš kamarád si koupil ortopedické matrace,byly dost drahé a on si je koupil na splátky-byl z nich celý nadšený,pořád o nich mluvil,a tak když nastal apríl,tak jsem mu poslala SMS z pro něj neznámého čísla,že se jménem firmy se omlouváme,ale že jejich matrace jsou závadné,byly tam zjištěny zdraví škodlivé látky,že mají matrace zabalit a ihned je poslat na adresu firmy,to vše mají provádět v rukavicích.A taky,že budou finančně odškodněni! Ihned jsem měla hovor od poškozeného zákazníka,ten nebyl nikterak příjemný,tak jsem se ho snažila asponˇ uklidnit,že bude finančně odškodněn,ale ani to jej neuklidnilo-byl rozčílen tak,že vůbec nepoznal můj hlas,a tak po chvíli jsem mu chtěla naznačit to, že je apríl,ale to už hovor ukončil! Asi za hodinu mě zvonil telefon s neznámým číslem,hovor jsem přijala,a do telefonu se mě představila ředitelka společnosti prodávající matrace,a chtěla po mě vysvětlení situace,a navíc mě oznámila,že mě může zažalovat za špinění jména jejich prosperující firmy...!

Do smíchu mě nebylo,ale s pravdou ven jsem musela!  Když jsem ji oznámila,že to byl aprílový žertík, vybuchla takovým smíchem,že nebyla k zastavení...,pak jsem se omluvila jí i celé firmě,a taky našemu kamarádovi,který si do dneška spokojeně spává na těch zdravotních,ortopedických a úžasný ch matracích!!! Bohuša

S pozdravem Bohuša 

Text nebyl redakcí upraven.

S vámi bych dnes nechtěla mít co do činění :-)

Tématem pro dnešek jsou aprílové žertíky. Koho jste dnes nachytali? A kdo nachytal vás? Pište na e-mailovou adresu

redakce@zena-in.cz

Reklama