Na plesy nějak často nechodíme,ale na jeden před několika lety zapomenout nelze...a to díky tombole. Lístků jsme zakoupili hodně,ceny byly lákavé a s napětím čekali na losování...nic,pořád nic a zase nic...tombola se blížila ke konci a zbývala ještě první cena...to už ani nehrozí,a vlastně tu první cenu ani nechci,pomyslela jsem si. Když mě manžel začal do ucha řvát "běž pro to,je tam žlutá 22" polil mě pot...vyhráli jsme ŽIVÉ PRASE(no v té chvíli pouze poukázku na živého 100kg čuníka)! A co tedˇ s tím,nikdy jsme nic nechovali,natož tak prase. A tak celá osádka naší plesové party rozhodla,že příští týden uděláme u nás zabíjačku.

A tak jsme doma zjištovali,co,že je k takové zabíjačce potřeba...manžel sehnal a objednal řezníka,koupili jsme všechny potřebné ingredience,taky koupili to důležité co k zabíjačce patří-SLIVOVICI,pak půjčili troky a pařák...no vybavení jsme byly myslím dobře. Toho osudného dne ráno se to u nás sešlo,parta kamarádů,rodiče,mamka ještě koupila a u nás doma uvařila pravou kyselici...řezník připraven a čekalo se jen na prase. Manžel s kamarádem si půjčili za auto klec a jeli do 30km vzdáleného vepřína pro výhru.

Jooooo,už jedouuu,křičeli děti...huráááááá,na tu událost se těšili všichni,protože to bylo pro nás něco nového,taková PREMIÉRA.

Když auto zastavilo řezník zavelel: Jde se na to,vzal tu jeho zbranˇˇa  dral se ke kleci...ale co,klec prázdná!!! Všichni udiveně hleděli,kde je prase,nejvíc vyjevený byl manžel...vrátka na kleci otevřená a prase nikde! "Ty vole ono nám uteklo" zařval manžel!

A tak chlapy naskákali do auta a jeli hledat prase...za tři hodiny se vrátili,ale bez prasata...několik čuníků v autě bylo,ale dvounohých...ze žalu,že prase nenašli se zřídili do podoby čuníků. A tak dopadla ta naše premiéra!!! Místo radosti z výhry a zabíjačky jsem obletovala stádo ožralích lidských čuníků a místo vůně zabíjačkových specialit jsem nasávala smrad a výpary těch našich prasátek a opičáků!!!

Hezký den přeje Bohuša

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven


Tak to byla tedy povedená zabijačka :):)

  • Chodíte tančit? Co si na ples oblékáte?
  • Nosíte pokaždé něco jíného, nebo to zvládáte v jednom úboru?
  • Jak vypadají vaše večerní šatičky?
  • Dáváte přednost kalhotám?
  • Co podpatky, dokážete v nich přejít sál bez úhony? A tančit?
  • Na jaké plesy chodíte? Co tombola? Co jste kdy pěkného vyhrály? Jak vám to jde na parketu, jste vidět, slyšet? Co nějaké veselé plesové historky?

Pište na redakce@zena-in.cz

předmět: plesy

Během dne budeme vaše příspěvky zveřejňovat a jedna z vás vyhraje parfém Lolita Lempicka.

vyhra

Reklama