Zpěvák Bohuš Matuš (35) radikálně změnil svou image. Místo šátku na hlavě nosí teď kšiltovku (je totiž téměř holohlavý) a především výrazně zhubl. Jak sám přiznává, taky proto, že přestal pít.

 

„Už jsem se ocitl na dně. Jednoho dne jsem zjistil, že jsem obtloustlý, že se mi obličej jakoby ztratil a že navíc nemám hity. Nejdříve jsem to řešil chlastem. Čtyři roky jsem čekal, až mě všechno tohle přestane trápit. Řekl jsem si dost. Především jsem zmírnil své pití a pak jsem vlastně dva roky pořádně nejedl. Jen kuřecí krky. A výsledek tady je. Myslím, že přece jen vypadám líp," přiznává zpěvák s krásným hlasem, který hostoval i ve Státní opeře. Nazpíval například hlavní mužskou roli ve filmu Rebelové, úvodní píseň k Rodinným poutům od Karla Svobody a hrál i v řadě muzikálů.

 

Měl různé zdravotní potíže a vloni na oslavě narozenin Miloše Formana zkolaboval.

 

„Ale hlavně jsem zlobil, moc jsem pil. Choval jsem se jako malej kluk. Teď jsem hodnější. A snažím se na sobě pracovat," tvrdí kajícně zpěvák.

 

Bohuš Matuš hraje v současné době ve čtyřech muzikálech a dostal nabídky i na další.

 

„Měl bych vystupovat v Divadle Broadway v Drákulovi a Moně Lise. Ale především jsem připravil novou desku Smíření. Budou na ní árie natočené se symfonickým orchestrem, který také doprovází například zpěváka Andreu Bocelliho. A pak jsou v desce také rokenrolové písničky i písně kantilénové. Bude to deska pro všechny typy posluchačů. Texty k některým z písní mi napsal Josef Laufer. Prostě se teď chystám na svůj životní vzestup a ve svých pětatřiceti jsem připraven všechno zvládnout," dodává Matuš.

Reklama