Zpěvák Bohouš Josef dokončuje pro Divadlo Broadway nový muzikál Mona Lisa. Ten bude mít premiéru v únoru roku 2009. Agentuře Korzo to sdělil producent Oldřich Lichtenberg s tím, že původní záměry produkce musely být poněkud pozměněny.

"Původně jsme byli domluveni s italským zpěvákem a skladatelem Drupim. Jeho představy o díle se po poslechu ukázek výrazně odlišovaly od našich a proto jsme oslovili Bohouše Josefa a ten nabídku na hudební ztvárnění přijal," vysvětlil Lichtenberg. Podle informací samotného autora práce na muzikálu finišuje.
"Zhruba půl roku nedělám nic jiného, než komponuji. Mám hotové hlavní skladby a teď se zavřeme s Michalem Davidem do studia a budeme pracovat na aranžích a sestavení celého díla," říká Bohouš Josef.
O texty k písním se postará Josefův pěvecký kolega Lou Fanánek Hagen. Ten je kmenovým spolupracovníkem Divadla Broadway a v minulosti již otextoval muzikály Angelika, Tři mušketýři a Golem. Režisérem představení bude Jozef Bednárik a hlavní roli Mony Lisy si zahraje a zazpívá Monika Absolonová.
"O představitelích ostatních rolích je předčasné hovořit stejně jako o Moničině alternantce.
Teď je nejdůležitější muzikál dokončit a doladit," dodal Josef.

 

Reklama