Stačí jeden doušek, abychom mu zůstali věrni. Jeho výjimečnost, atraktivita a elegance z něj činí osudový nápoj moderního stylu s úžasným darem vracet ztracenou inspiraci. Díky tomu bývá ozdobou prestižních společenských událostí i soukromých párty.

 

Bohemia Sekt Prestige okouzluje harmonií osvěžující vůně citrusových plodů snoubící se s nezaměnitelnou chutí připomínající vyzrálé plody manga. Vzniká tradiční metodou sekundárního kvašení v láhvích z vybraných odrůd moravských vín, z Ryzlinku rýnského a vlašského a Rulandského bílého. Naproti tomu cuvée Bohemia Sekt rosé brut se rodí kombinací růžových vín odrůd Zweigeltrebe a Svatovavřinecké.

Jeho originalitu vysoce oceňují tuzemští i zahraniční odborníci. Není divu, že každoročně sbírá hlavní ocenění na většině renomovaných evropských soutěží. Například v roce 2003 to byla zlatá medaile a titul World Champion v kategorii sektů na mezinárodní soutěži Víno Ljubljana. V roce 2005 obdržel zlatou medaili na Concours Mandial de Bruxelles a bronzovou na Challenge International du Vin Bourg – France.

Zlatou medaili obdržel na CONSOURS MONDIAL DE BRUXELES 2006 v Lisabonu a v roce 2007 získal stříbrnou medaili na prestižní mezinárodní vinařské soutěži Vinalies Internationales v Paříži.

 

 

 

 

 

 

Více na www.bohemiasekt.cz

Reklama