P7120020.jpg

Vrhněte se s přáteli do léta bez zábran a dejte mu grády s Bohemia Sekt Ice PiNK!, růžovým sektem podávaným na ledu. Jeho osvěžující chuť s tóny malin se dokonale snoubí se vzrušujícími zážitky, které vás v létě čekají.

ForttoJet.jpg

Nejlépe si ho vychutnáte ve větší vinné sklence s kostkami ledu. Výraznou chuť i vůni ještě podtrhne snítka máty a čerstvá malina. Nezapomínejte ale to hlavní – svolat partu dobrých přátel, s nimi totiž chutná PiNK! nejlépe.

P7210243.jpg

My jsme si v redakci udělaly dámskou jízdu v podobě pikniku a vychutnaly jsme si tento skvělý růžový sekt dosyta! Z několika kostkami ledu to bylo vynikající osvěžení.

62d6a50c236bcP7120017.jpg

A tady jsou naše dojmy:

Marta

V první řadě mě zaujala stylová lahev s růžovým nápisem. Naprosto perfektní drink pro dívčí sešlost nebo třeba rozlučku se svobodou. Ale proč ne na piknik? V létě totiž s kostkami ledu perfektně osvěží. Mně tato varianta chutná a přiznám se, že i trochu víc než bílá varianta Bohemia Sekt ICE. Má jemnou malinovou chuť a je příjemně nasládlá. I přes to, že nejsem moc na bublinky, tak jsem si neváhala dát rovnou dvě sklenky.

P7120101.jpg

Vendula

Bohemia Sekt Ice PiNK! je pro mě láska na první doušek. Lehký šumivý sekt s chutí malin je ideální pro dívčí sedánek v parku, ale i letní romantické rande. Chutnal mi moc a led mu vyloženě slušel. Skvělý letní sekt, opravdu!

rtFotoJet.jpg

Veronika

Spojení bublinek, osvědčené značky Bohemia Sekt a růžové barvy – to vypadalo slibně hned na začátku. A moje předtucha se potvrdila. Design lahve se opravdu povedl, a to nejsem žádná Barbie. A chuť? Na tu si také nemohu stěžovat. Lehce šimrá na jazyku, je v ní cítit dotek maliny a v kombinaci s ledem představuje skvělé letní osvěžení.

P7120160-1-.jpg

Adéla
Nebudu lhát – mezi drinky si opravdu nikdy nevyberu ten růžový. O to větší výzva pro mě Bohemia Sekt Ice PiNK! byl a musím na své čisté svědomí přiznat, že mi moc chutnal. Dokonce natolik, že nezůstalo u jedné skleničky. Sekt má příjemnou perlivost, krásnou vůni a chutná skvostně. Dokážu si ho představit k lehkým letním jídlům i na slavnostní tabuli. Vzhledem k tomu, že slavím za pár týdnů narozeniny, je jasné, čím si připijeme. Navíc se jedná o pití lehké jak růžové peříčko, takže nám nebude hrozit ani kocovina. 

62d6a6515faaaP7120073.jpg

Klára

Bohemia Sekt Ice PiNK! je skvělá letní varianta pro dámskou párty. Vychlazený sekt podávaný s ledem ještě podtrhne jeho lahodnou chuť. Testovaná Bohemia Sekt Ice PiNK! mi velmi chutnala a svou pozitivní zkušenost ráda předám dál. Osvěžující, jemně perlivý sekt je lehce sladký a zároveň originální. Vyzkoušejte!

P7120171.jpg

P7210247.jpg

Více na .osobnivinoteka.cz
Clipboard03.jpg