„Bohemia Energy se v oblasti společenské zodpovědnosti zaměřuje především na pomoc a podporu dětí. Specializovaná Klinika plastické chirurgie ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady je jedna z těch, která léčí děti s vrozenými vadami nebo s následky různých úrazů. Díky lepšímu vybavení se tak budou moci nejen ony, ale i jejich rodiny, vrátit co nejdříve do běžného života. A jsem rád, že k tomu můžeme přispět i my,“ říká Jiří Písařík, jednatel Bohemia Energy.

Bohemia-Energy-Predani-seku.jpgKlinika plastické chirurgie ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady slouží jako jediné super-specializované centrum dětské plastické chirurgie v Praze. Klinika je zároveň centrem pro léčbu rozštěpových vad pro celou Českou republiku. Také díky centru dětské plastické chirurgie poskytuje Vinohradský areál komplexní pediatrickou péči pacientům, ale také konziliární péči ve vybraných oborech na regionální i národní úrovni.

„Ročně na našem pracovišti provedeme přes devět tisíc operací, přičemž 20 procent z nich je dětských pacientů. Specializované vybavení je základním předpokladem pro naši úspěšnou práci, a proto si velmi vážíme podpory Bohemia Energy,“ říká doc. Andrej Sukop.
 

Bohemia Energy v oblasti společenské zodpovědnosti podporuje organizace, které jsou z hlediska své činnosti pro společnost nepostradatelné a zásadním způsobem pomáhají zejména dětem. Patří mezi ně například organizace Život dětem, Černí koně, Česká asociace streetwork či Smiling Crocodile.

Reklama