Máte rádi chipsy? Také jim nemůžete odolat, a když je otevřete, sníte třeba celý pytlík najednou? Pokud ano, tak pro vás máme zajímavý tip na novinku s novou příchutí „Chalupářský špíz“!

 

Výrobce tradičních brambůrek Bohemia Chips zná velice dobře mlsné jazýčky českých  spotřebitelů. Do nového roku proto tato značka vstupuje s novou příchutí Chalupářský špíz, která vznikla právě na základě poptávky domácích spotřebitelů. Mezi Čechy jsou totiž podobné masové příchutě velmi oblíbené a Bohemia Chips Chalupářský špíz je tedy tou pravou pochoutkou nejen pro chalupáře, ale pro všechny labužníky.

 

Bohemia Chips jsou oblíbeny hlavně díky své opravdu bramborové chuti a vysoké kvalitě. Masové příchutě, mezi které Chalupářský špíz patří, jsou mezi Čechy vyhledávané, tak jako např. paprikové mezi Maďary.

 

Pro výrobu Bohemia Chips je mimo jiné velmi důležitý výběr vhodné odrůdy brambor, protože ne z každé brambory může vzejít opravdu kvalitní a lahodný chips. Velmi zajímavá je skutečnost, že z celkového počtu 131 druhů brambor, které se na území České republiky pěstují, se pro výrobu bramborových lupínků hodí pouze 11 vybraných.

 

Pro konečnou skvělou chuť brambůrků Bohemia Chips je důležitá kvalita oleje. Na výrobu tradičních českých brambůrek se používá palmový olej. Díky moderní technologii nedochází  při jejich výrobě k přepalování oleje a jsou tak zachovány jeho přirozené vlastnosti. Tento fakt dokazuje i potvrzení Vysoké školy chemicko-technologické v Praze.

 

Pokud se zúčastníte naší aktuální soutěže, pak můžete vyhrát 3 dárkové koše s dobrotami, které vás určitě potěší!