Také jste si myslely, že porcelán s bohatým dekorem už patří jen do zámeckých expozic? Omyl. I v moderním interiéru může být reprezentativní ozdobou. Zvlášť když se spojí dvě známá jména. Rosenthal a Versace.

porcelan

Jestli vám dekor na tomto úžasném a luxusním porcelánu něco připomíná, tak vězte, že to bude móda a oblíbený dekor známého italského návrháře Gianni Versace. Versace už nežije, ale jeho dekorativní ornamentika nám tohoto umělce a milovníka luxusu opět připomněla.

zdob

Výsledkem spolupráce světoznámé porcelánky Rosenthal a módního fenoménu Versace je elegantní a luxusní koncept zahrnující kolekce porcelánu, skla, příborů a dárkových předmětů.

zdob

Kolekce jsou inspirovány různými kulturami napříč časem, prostorem a historií: doprovází Marca Pola na jeho cestě do kolébky porcelánu, kreslí živé obrazy barokní velkoleposti na dvoře Ludvíka XIV., potápějí se za poklady do hlubiny moře, procházejí úžasnými zahradami nebo nás vedou na carský dvůr...

zdob

Versace je nenapodobitelný svou schopností mistrovsky spojit historismus, současný design a ultramodernistickou manýru.

zdob

Je mi jasné, že tento porcelán je pro většinu z nás nedostupným luxusem, ale proč se alespoň nepokochat jeho krásou. Jak se vám líbí?

Zdroj: pottenpannen

Reklama