Zdá se vám to být neosobní?

Někomu se může zdát obálka pod stromečkem vyjádřením toho, že darující neměl dostatek fantazie na to, aby vymyslel něco originálnější. Peníze však nemusí být projevem nedostatku kreativity. Takový dárek má hned několik výhod:

  • Obdarovaný si bude moci vybrat pod stromeček přesně to, co chce. Pokud byste místo toho zvolili něco nevhodné, váš dárek by celá léta ležel na dně šatníku.
  • Pokud k dárku připojíte milé věnování, umožní vám vyjádřit, co jím chcete říct. A můžete k němu přiložit i pozvání na rande nebo zážitkový poukaz.
  • Rezervujte si čas na společné nákupy. Takový dar pak potěší na vícekrát. Při jeho otevření, během nákupů i při používání vybraných věcí.

Povánoční výprodeje šetří nejen peníze

V době před Vánocemi je v obchodech množství lidí. Nákupy jsou proto spojeny s dlouhými řadami na pokladnách a často i nervozitou nakupujících. Vždyť stihnout připravit vše včas dá pořádně zabrat. I v e-shopech se kvůli předvánočnímu návalu často prodlužují doby dodání a při nákupu na poslední chvíli nemáte jistotu, že nakoupené dárky stihnou dorazit pod stromeček včas.

Po svátcích už v obchodních centrech potkáte mnohem méně lidí. Ve vyzdobených prodejnách si můžete dále naplno užívat vánoční atmosféru a klidně se věnovat prohlížení zboží. I na stránkách internetových obchodů zůstal dostatek produktů, které díky povánoční výprodejem nakoupíte ještě levněji.

A že proč ženy rády nakupují ...

My ženy máme speciální talent na nakupování. Tato věta není jen vtipným popisem toho, že rady míjíme peníze. Na rozdíl od mužů vlastníme jakýsi smysl pro šetření spojené s vytříbeným vkusem. Vždyť která z nás by si ve výprodeji ráda nekoupila dárek, který si předtím odpírala kvůli jeho ceně?

Slevami na vybrané zboží vás letos potěší i obchod Mohito. Opožděný dárek pod stromeček tak může mít podobu nového trička, topu, košile, halenky, kalhot i sukně. Nebo byste raději svůj šatník obohatili o šaty, bundu, kabát, svetr či mikinu? Pomůže vám v tom Mohito výprodej. Ten se postará i o doplňky. Prohlédněte si nabídku a vyberte svou kabelku, tašku, pásek, peněženku nebo bižuterii.

Oblečení, obuv a doplňky pro každého

Módní kousky nakoupíte po Vánocích levněji i v obchodě About You. Oblečení, obuv a doplňky známých značek si v době, kdy se koná výprodej, může dovolit opravdu každý. Ženy si zde vyberou nové saka, kombinézy, plavky, kalhotové kostýmy, tuniky a mnoho jiných kousků různých stylů. Sedí vám více casual, trendy nebo klasický? Vždyť koho by nepotěšila About you sleva.

Výprodej probíhá každý rok napříč všemi kategoriemi, bohaté Vánoce si tu proto dosyta užijí také muži a výhodně nakoupíte i pro děti. Stačí jen zamířit na stránky e-shopu a začít vybírat. A nezapomeňte, About You má pro vás dopravu a vrácení zboží zcela zdarma při každé objednávce.

Na čem všem se dá ušetřit?

Povánoční výprodeje se týkají téměř každého druhu zboží. Můžete si nakoupit zimní dekorace, hračky, elektroniku, filmy, hudbu i malé a velké domácí spotřebiče. V slevě bývají také televizory, počítače, autodoplňky, audio a video technika. Ani zde se však nabídka nekončí a ve výprodeji si levněji vyberete i nový nábytek a doplňky do domácnosti. Okay výprodej jistě potěší vše.
 

Reklama