Po úspěšném rozjezdu smíchovského studia BodyBody mají klienti možnost navštívit už druhou pobočku tohoto unikátního trénikového konceptu. Jedná se o metodu, která prostřednictvím elektrické stimulace svalů (EMS) cvičební proces zintenzivní a přináší nadstandardní výsledky v kratší době. Kromě toho nabízí koncept BodyBody naprosto individuální přístup a soukromí každému klientovi, od klasických fitness center je tak na hony vzdálený. Karlínské studio přivítalo nové zákazníky již  13.1. 2014.

bodybody1

Na trénink se můžete dostavit kdykoliv během dne, ke cvičení nepotřebujete nic víc než vaše tělo a chuť na sobě pracovat. Po příchodu obdržíte vše, co potřebujete, takže s sebou nemusíte tahat žádnou tašku na cvičení. Pak už jen pod vedením certifikovaného lektora provádíte dané cviky. Během toho jsou svaly stimulovány drobnými elektrickými impulsy, díky nimž je intenzita tréninku mnohonásobně vyšší.

„Role elektrické stimulace je jednoduchá - kontrakce ve svalech je díky externí stimulaci silnější a proniká i do hlouběji umístěných svalů. Během BodyBody tréninku je stimulováno až 90 % svalové hmoty těla najednou. Člověk si během 20 minut dá více do těla než za několik hodin v běžné posilovně. Tomu odpovídá i efekt cvičení,“ vysvětlují manželé Ivana a Seen Aquinovi, majitelé studia BodyBody.

body2

K dosažení viditelných výsledků stačí pravidelný trénink BodyBody jednou až dvakrát týdně. Čistého času je to tedy maximálně necelá hodina. Cvičení vždy probíhá pod vedením certifikovaného trenéra, který trénink a jeho plán upravuje v souladu s cíli daného klienta od tvarování svalů, přes snížení hmotnosti až po odstranění bolesti zad nebo příznaků celulitidy. 

Metodu využívají klienti s různými požadavky, jsou mezi nimi i profesionální sportovci, například olympionik David Svoboda či Denisa Barešová, mistryně světa ve sportovním aerobicu. Je doporučována i z lékařského hlediska, a to právě v případech problémů pohybového aparátu. „Elektrickou stimulaci svalstva používáme v klinické praxi už dvanáct let. Podařilo se nám získat velmi dobré výsledky při řešení řady problémů postihujících pohybový aparát zejména u pacientů s kardiovaskulárními problémy. Jakákoliv svalová aktivita je založena na vysílání elektrických impulzů z centrální nervové soustavy do svalstva, EMS dělá to samé z vnějšku,“ vysvětluje prof. MUDr. Petr Dobšák, CSc. z Lékařské fakulty Masarykovy univerzity. 

body3

Cvičení pomocí metody BodyBody je vhodné pro všechny typy klientů  - od začátečníků přes sportovce udržující si kondici po ty, kteří touží zatočit s celulitidou. Tréninky si můžete dopřát zcela individuálně (od 375 Kč za trénink) i ve dvojici, kdy jsou levnější (od 295 Kč za trénink)

body4

BodyBody

BodyBody studio zaměřené výhradně na metodu využívající elektrickou stimulaci svalů založili manželé Ivana a Seen Aquinovi. Trénink BodyBody zatěžuje tělo přirozeným pohybem. Každá svalová reakce je ale navíc podporována elektrickým impulzem, který výrazně zvyšuje a prohlubuje účinnost cvičení. Studio je optimální především pro klientelu s nedostatkem volného času, preferující individuální přístup, soukromí a nadstandardní servis. V současnosti fungují  v Praze dvě pobočky, a to na Smíchově a v Karlíně.

body5

Reklama