Americký herec Tom Cruise pochválil svojí snoubenku Katie Holmesovou, že při porodu jejich dcery Suri ani nemukla. Oba partneři jsou totiž členy scientologické církve, která hlásá, že křik při porodu může dítěti výrazně v budoucnu zkomplikovat život.
 
"Kate byla a je absolutní šampionka," uvedl 43letý Cruise. Aby svojí 27leté vyvolené pomohl udržet bobříka mlčení, během celého porodu ji držel za ruku. Nenáviděný a zároveň milovaný herec navíc přikázal mlčení i celému lékařskému personálu. Pro případ, že by Holmesová přece jen bolest nevydržela a vydala ze sebe byť jen hlásku, opodál stál lékař s epidurální injekcí, která bolest výrazně zmírňuje.

Porod za naprostého ticha však nebyl jedinou zvláštností. Cruise podle britského deníku The Sun nechal celou událost pečlivě natočit na kameru a krátce po narození potomka zamířil do centra scientologické církve. Podle důvěryhodných zdrojů chce dát místním kněžím prozkoumat celou kazetu, jestli se během porodu nestalo něco zneklidňujícího, co by vyžadovalo zásah "vyšší moci".

Objevila jsem tento článek a nedalo mi to, abych ho neposlala do redakce. Tak co na tohle říkáte? Chtěly byste takového manžela??? Já tedy rozhodně ne!

Kytara


Milá Kytaro,
děkujeme za příspěvek a i když ho uveřejňujeme se zpožděním, bude jistě zajímavým předmětem diskuze
Reklama