Přeji krásný den všem.

Moje osobní zkušenosti na veterině s miláčkem, mojí Besinkou, jsou v celku dobré. Jako každý zvířecí miláček při vstupu do ordinace nevrtí ocáskem radostí, ale vzpouzí se. Vlídná slova snad ani nevnímá a při každém očkování jí musím držet hlavu, což nepovažuji za nic neobvyklého.

Ale musím napsat něco pro usmání, tak trochu z jiného soudku, i když společného s veterinou to má hodně.

Dlouhá léta beru různé prášky na bolesti kloubů a páteře. Je jich nespočet, bolesti stále přetrvávají. Moje skoro nevěsta má rotvajlera, který je po operaci kyčelního kloubu a stále trpí bolestmi a musí denně brát prášky na bolesti, jinak by již nechodil.

Při návštěvě u ní doma, jsem měla neskutečné bolesti kloubů a nevěsta mi říká, víš co, zkus si vzít prášek, co bere Bobísek. Koukám na ni a říkám si, nezbláznila se holka? Prášky mi ukázala a říká, neboj, vždyť to berou i lidi, je to Movalis 15 mg. Směji se, dobře, zkusím, třeba mi pomohou.

Po hodině jsem cítila neskutečnou úlevu od urputné bolesti. Při návštěvě u obvodního lékaře mu název v podstatě nic neříkal, našel ho v lékařské knize a prášky mi píše dodnes, jsou vynikající a můj obvodní lékař dostal přezdívku veterinář, protože mi řekl, takže jste u veterináře a při každém předpisu na tento lék se směje a říká, tak jeden recept od veterináře.

zdraví Věrulinka


Děkujeme za úsměvný příběh :).

Já zase na veškeré povrchové oděrky a ranky, které by mohly hnisat, s oblibou používám Prurivet - zahojila se mi po něm i spálenina, u které mě doktor strašil plastikou :). Je to veterinární přípravek, ale protože jsou v něm i antibiotika, tak není určen pro potravinová zvířata. Proto se vždycky, než ho někomu na akci na nějakou tu oděrku máznu, ptám, jestli není alergický na antibiotika a jestli není potravinové zvíře :).

Jaké jsou Vaše zkušenosti s veterinou a veterináři, ženy-in? Napište nám o nich na redakce@zena-in.cz!

Reklama