Krásné čarodějnické ráno.

Ráda bych se zeptala na nějaká kouzla, rituály, bylinky, které by mě pomohli najít lásku.

Zatím jsem měla na muže bohužel smůlu a veškeré neúspěchy docela těžce nesu, už pomalu ani nevěřím, že bych někoho našla a přitom tolik toužím po rodině.

Navíc je tu malý problém, ještě jsem nejspíše nepustila z hlavy - no z hlavy snad ano spíše ze srdce toho posledního, zde to bylo pravděpodobně jednostranné, čili jen z mé strany i když si tím nejsem úplně jistá, stále po něm toužím :-(
A proto prosím o radu všechny čarodějky...

Bobi2

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Ahoj a hezký den Bobi. To je jednoduché, napřed se pokus alespoň část své bytosti přesvědčit, že na světě je pro Tebe připravený muž, kterého budeš milovat a on Tebe.

Že láska chodí už kolem.

Dnes večer si na kus březové kůry napiš „Přeji si lásku dávat i dostávat. Přeji si muže, který mě udělá šťastnou a já jeho“.

Kůru spal. Přání adresuj Bohyni, která má dnes svátek. Někde se jí říká Freya, jinde Diana, také Venuše... – je stále tatáž – Bohyně žena, nositelka života, krásy a lásky. Pomůže Ti.

a

Moc Ti držím palce. Míša.

Ptejte se navšechno okolo Beltinu, magie, kouzel, rituálů a zasílejte vlastní zkušenosti i názory. Dnes je na redakce@zena-in.cz takový malý, virtuální sabath.

Reklama