Jelikož patřím mezi ty nejsvětlejší typy (zřejmě), není pro mě pobyt na slunci příliš příjemný, jelikož se velice rychle spálím.

Jenže zůstavat v těhle parnech někde zavřená, či chodit zahalena bych opravdu nechtěla. A tak jsem minulý týden vyrazila se svým malým synovcem a přáteli na koupaliště. Samozřejmě jsem sebou přibalila opalovací krém s dosti vysokým ochranným faktrorem a natírala se myslím si dost často.

Ale jistě všichni víme. co dokáže sluníčko umocněné odrazem od vodní hladiny. A tak jsem se samozřejmě spálila, obzvláště to odnesl nos. Ten byl (a stále je) tak červený jak mívají ti největší alkoholici nebo Santův sob. K tomu ještě ramena a záda... Právě na zádech jsem se opálila tak dobře, že mi tam vzniknul zajímavý obrazec jako nějaká mapa. Dlouho jsme přemýšleli co tento obrazec způsobilo, zda mi někdo nestínil, jenže jsem v takové blízkosti nikoho nebyla.

Další verze byla špatně namazaná záda, ale to by se dotyčný natěrač musel hodně snažit, aby takovýto výtvor vzniknul. Nakonec jsem ale na záhadu přišla. Jelikož mám dlouhé vlasy, které jsem si stáhla do drdůlky, ze kterého vyčnívaly prameny a ten právě stínil část zad a tím vytvořil onen nádherný ůkaz :)

Bobi2

Text nebyl redakcí upraven.

A jak jste na tom s opalováním vy?

redakce@zena-in.cz

Reklama