Rádi cestujete a chcete dokumentovat každý svůj krok? Sony nabízí široké portfolio produktů pro každou příležitost z řady Cyber-shot™ – do muzea s vysokou citlivostí, do přírody s panoramatickým snímáním, na výlety městem s rozměry do kapsy a mnoho užitečných funkcí. Nové modely Cyber-shot navíc nabízí snadnou bezdrátovou propojitelnost například s chytrými telefony pro rychlý přenos pořízených snímků.

Hlavní hvězdou je novinka Cyber-shot™ RX100 III, která má širokoúhlý objektiv s vyšší světelností a zabudovaným hledáčkem. Nabízí ještě více výkonu v kompaktním těle. Díky otočnému LCD displeji už budete mít své selfies vždy pod kontrolou. Dokáže snímat neuvěřitelně detailní snímky až po Full HD videa. 20,1MP snímač s technologií „převráceného“ snímače nabízí vysoké rozlišení a nízkou úroveň šumu. Navíc výstup pro fotografie je ve 4K rozlišení. Tento přírůstek do oblíbené „rodiny“ Cyber-shot™ RX100 ocení zejména fotografové, kteří mají rádi vysoký výkon v kombinaci s vysokou přenosností. Model RX100 III díky vestavěnému elektronickému hledáčku, nejlepšímu snímači ve své třídě a jasnému objektivu ZEISS® v elegantním hliníkovém těle nadále zvyšuje laťku pro kompaktní fotoaparáty. Orientační cena modelu Cyber-shot™ RX100 III je 23 499 Kč.

SonyDíky kompaktnímu fotoaparátu Cyber-shot RX10 a vysoce světelnému objektivu budete sledovat život v novém světle. Vaše tvůrčí schopnosti podpoří i mimořádně citlivý snímač s 20,2MP a 8,3x zoomem. Pořízené snímky mají špičkovou kvalitu se sníženým šumem. Navíc snímané objekty rychleji zaostříte a zachytíte tak každý okamžik. Každá vzpomínka z cest už bude s Vámi. Orientační cena modelu Cyber-shot™ RX10 je 26 999 Kč.

 

SonyMimořádně kompaktní fotoaparát s 30x optickým zoomem, to je model HX50. Vše, co si usmyslíte, budete mít na dosah ruky. 60x digitální zoom s čistým obrazem vám pomohou zachytit i nejvzdálenější detaily. Procesor BIONZ snižuje zrnitost a vytváří vysoce kvalitní zvětšeniny. Díky rozlišení 20,4MP si vychutnáte dokonalé detaily. Zaostření se upravuje automaticky, ať už snímáte zblízka nebo za slabého osvětlení. Optický stabilizátor obrazu SteadyShot dynamicky vyrovnává pohyb a udržuje zaostření na požadovaný objekt, a to i při přiblížení. Orientační cena modelu Cyber-shot™ HX50 je 7 499 Kč.

SonyS tímto kompaktním digitálním fotoaparátem si můžete záběr přiblížit a snímat s naprostou přesností. K dispozici máte celou řadu technologií pro vylepšení obrazu, například 30x optický zoom, 20,4MP snímač CMOS Exmor R® nebo stabilizaci obrazu. Získáte hladké a přesné detaily bez ohledu na to, zda je snímaná scéna blízko nebo daleko. S modelem HX50 pořídíte i čistý a ostrý záznam v rozlišení Full HD, který si můžete pohodlně přehrát na vestavěném LCD displeji. Orientační cena modelu Cyber-shot™ HX60 je 9 999 Kč.

SonyS 10x optickým zoomem, snímačem CMOS Exmor R® a kompaktním designem modelu WX220 máte možnost pořídit krásné záběry bez velké přípravy. Díky němu budete vybaveni pro fotografování v každé situaci a zejména těch, kdy nestačí fotoaparát na smartphonu. Také v noci poznáte rozdíl, snímky pořízené na party či při svíčkách budou ostré jako žiletka. Navíc si můžete natočit detailní videa v rozlišení 1080 Full HD rychlostí až 60 snímků za sekundu. Meze se nekladou ani vaší kreativitě, protože nabízí takové efekty, o kterých se Vám donedávna přímo v zařízení jen zdálo – zachování jen jedné barvy na snímku, 360° panorama, vrstvení pohybu na jednom snímku a mnoho dalších užitečných funkcí. Vybrat si můžete ze tří atraktivních barev – růžové, zlaté a černé. Orientační cena modelu WX220 je 5 999 Kč.

SonyFotoaparát WX350 s 20x optickým zoomem a snímačem CMOS Exmor R®18,2MP kombinuje účinné detailní fotografování s možností snadného přenášení v kapse. Pokud Vás láká vyfotit objekt, který je v dálce, nemusíte se bát si ho díky tomuto modelu přiblížit. Na kvalitě neutrpí barva, detail ani tón snímku. Dokáže si dobře poradit i se snímáním při nízkém osvětlení a má zdokonalený blesk. Pro nahrávání videa stačí stisknout vyhrazené tlačítko a pořídíte čistý a ostrý záznam v rozlišení Full HD. Inteligentní aktivní režim optického stabilizátoru obrazu SteadyShot se postará o stabilitu videa, i když snímáte za chůze nebo obraz přibližujete. Ani u tohoto modelu nechybí funkce MotionShot Video, kdy se pohyb zachyceného objektu zobrazí v sekvenci vrstvených snímků na jednom pozadí. Povrch je z leštěného hliníku, model je dostupný ve třech stylových barvách – růžová, bílá a černá. Orientační cena je 6 799 Kč.

SonyCyber-shot H300 s výkonným 35x optickým zoomem vám objekt přiblíží a umožní nádherné a přesné snímky. 20,1MP snímač, HD video a kreativní funkce vám pomohou snadno zachytit detailní snímky i filmy. To vše v živých barvách a čistě, i při reprodukci na formát A4 nebo větší. Nesmí chybět ani uživatelsky oblíbené kreativní funkce jako vylepšení portrétu nebo zdůraznění jen jedné barvy. Pohodlné tělo zrcadlovky vám usnadní snímání. Orientační cena 4 499 Kč.

SonyZačátkem února 2014 byl tento model prvním na světě s 63x optickým zoomem. Snoubí v sobě několik vlastností – přiblížení jako u profesionálních přístrojů, ovládání jako u digitální zrcadlovky, ale snadné použití jako u kompaktního fotoaparátu. Tento model je připraven k snímání jakékoliv scény a má zdokonalený blesk. Navíc disponuje baterií, která vydrží déle, takže se během celodenního výletu nemusíte bát, že vám dojde energie. Náhled záběru je umožněn jak elektronickým hledáčkem, tak na LCD displeji. Rychlé nahrávání videa umožňuje speciálně vyhrazené tlačítko. Orientační cena je 7 799 Kč.

SonyProzkoumejte kreativní svobodu manuálního ovládání a k tomu design ve stylu digitální zrcadlovky, který se vám pohodlně vejde do dlaně. Díky 50x optickému zoomu máte navíc každou scénu jako na dlani. Zapomeňte na výměnu objektivů. Snímejte širokoúhle nebo si přibližte jemné detaily. Fotoaparát se sám postará, aby snímky nebyly roztřesené. Díky rozlišení 20,4MP zachytíte i skutečně výjimečné okamžiky. Snímač CMOS Exmor R® redukuje šum obrazu a funguje skvěle zejména za špatného osvětlení. Orientační cena je 8 799 Kč.

SonyCestování, divoká příroda, hory, město nebo pláž. Výkonný kompaktní fotoaparát s ovládáním a funkcemi digitální zrcadlovky vám vše přiblíží na dosah ruky. Disponuje 50x optickým zoomem (100x zoomem s čistým obrazem) a citlivým 20,4MP snímačem CMOS Exmor R®. Dokáže tak zachytit mimořádně detailní obraz i velmi blízkých nebo vzdálených objektů. Díky elektronickému hledáčku máte kompozici svých snímků vždy pod kontrolou. Vestavěný snímač oka navíc dokáže přepínat mezi hledáčkem a displejem LCD. Ani u tohoto modelu nechybí možnost snímání kvalitního videa ve Full HD rozlišení a s vysokou stabilitou obrazu. Orientační cena je 12 999 Kč.

Reklama