639738d58ed18obrazek.jpg

Zařízení blu 2.0 nahrazuje oblíbený vaporizér myblu. Od svého předchůdce převzal snadnou ovladatelnost. Podle svého stylu zvolíte náplň, zacvaknete ji a zařízení je připraveno k používání. blu 2.0 navíc nevyžaduje žádnou pravidelnou údržbu. Posílený výkon naopak nabízí možnost až osmihodinového používání. Stylový design v elegantní černé barvě se hodí pro společenské události, ale také při posezení s přáteli.

c1.jpg
 
blu 2.0 přináší kuřákům možnost volby. Představuje méně škodlivou alternativu ke klasickým cigaretám, která reaguje na potřeby dnešní doby. Zařízení je šetrné k vašemu okolí, neprodukuje kouř a díky tomu je možné jej používat například na služební cestě nebo ve své kanceláři. 

c2.jpg
 
U náplní (podů), které jsou nově keramické a mají větší objem, si můžete vybírat z osmi unikátních příchutí od mentolových přes ovocné až po klasickou příchuť tabákových listů. Pody s náplněmi jsou nově navíc magnetické, takže se nemusíte bát, že by z vašeho zařízení vypadávaly. Balení podů (2 ks) nově umožní uživateli vaporizéru až 2800 potáhnutí, tedy o 25 % více než u předchozí varianty blu.

639739037d858obrazek.jpg
 blu 2.0 nabízí také funkci rychlého nabíjení. Stačí je pomocí běžného USB-C kabelu do USB portu a během 40 minut se zařízení dobije na další osmihodinové vapování.