O perfektní manikúru se nám postará sedm přípravků, které čerpají svou sílu z přírody. Jsou to tito pomocníci: zpevňovač nehtů My Nail Hardener, ochranná báze My Nail Base & Top Coat, zvýrazňovač lesku My Nail Gel Shine Coat, urychlovač schnutí laku My Nail Express Dryer, jemný peeling My Nail & Cuticle Scrub, přípravek My Nail Glow Rescuer, který dodá nehtům potřebný lesk a elixír na nehty a okolní kůžičky My Nail & Cuticle Elixir. Nová péče o nehty BLOSSOM MY NAILS je k dostání výhradně v síti parfumerií Marionnaud.

Hezké pěstěné ruce s upravenými nehty. K tomu, aby se nehty leskly, netřepily a byly pevné, je potřeba také správná péče. Se sedmi přípravky péče o nehty a nehtové okolí BLOSSOM MY NAILS, budou naše ruce a nehty jako v bavlnce.

Na výběr jsou tyto produkty:

BLOSSOM MY NAIILS - MY NAIIL HARDENER
Hotový koktej vitamínů, D-panthenolu a olejíčku z brutnáku lékařského vytvoří na nehtu ochrannou bariéru, která nehet vyživí a zpevní.
Vhodný i pro velmi jemné a roztřepené nehty.
Ihned po aplikace působí nehty zdravě, hladce a jsou chráněny.
Zpevňovač se aplikuje přímo na nehet, nepoužívá se v kombinaci s barevnými laky na nehty. Pokud chceme nehtům dopřát rychlou regeneraci, nanášíme na nehty každé tři dny.
K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 169 Kč.

BLOSSOM MY NAIILS - MY NAIIL BASE & TOP COAT
Podkladová a ochranná vrchní báze obsahuje extrakty hedvábí a olejíček z mučenky.
Báze chrání a zpevní nehty před aplikací barevného laku, prodlouží délku výdrže klasického laku a ještě zvýší lesk.
Využít se dá více způsoby – buď ho naneseme přímo na čistý, nenalakovaný nehet před aplikací barevného laku na nehty.
Druhou variantou je nanesení báze na již barevně nalakované nehty pro vyšší lesk a zpevnění laku.

BLOSSOM MY NAIILS - MY NAIIL GEL SHIINE COAT
Ochranná vrstva gel shine coat obsahuje vápník a jasmínový olej. Nehtům dodá oslnivý lesk a manikúra působí zcela dokonale.
Gel se aplikuje na již nalakované nehty, v okamžiku, kdy je lak zcela suchý. Lesklý finiš se hodí se všem odstínům laků na nehty, nehty jsou hladší, a lak na nehty déle vydrží.
Krásná lesklá tečka úpravy nehtů.
K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 169 Kč.

BLOSSOM MY NAIILS - MY NAIIL GLOW RESCUER
Doslova jako záchrana lesku nehtů funguje toto sérum s olejem z kamélie. Dodá nehtům výživu a také zdravý lesk. Díky jemné růžové barvě působí lak velmi přirozeně a využijeme ho hned třemi způsoby. Aplikací na naše nenalakované nehty zvýrazní přirozený vzhled našich nehtů. Ve dvou vrstvách bude působit jako jemný lak na nehty, který zároveň nehty vyživuje. Třetí variantou je využití laku jako osvěžení barevného laku na nehty.
Užijte si zdravé nehty rychle a jednoduše.
K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 169 Kč.

BLOSSOM MY NAIILS - MY NAIIL EXPRESS DRYER
Šikovný pomocník obsahuje lotosový olej a postará se o okamžitou fixaci laku, ochrání ho před olupováním a zajistí rychlé zaschnutí laku.
Stačí jen nanést na každý nalakovaný nehet kapku (minutu po nalakování) a je hotovo rychleji než byste řekly švec.
Kromě „upevnění“ laku na nehty dodá nehtům krásný lesk a ochranný film.
Ideální pro dny, kdy nemáme času nazbyt.
K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 229 Kč.

BLOSSOM MY NAIILS - MY NAIIL & CUTIICLE SCRUB
Jemný peeling na kůžičku kolem nehtů obsahuje extrakt z vlčího máku a jemné bambusové částečky pro exfoliaci.
Hebká textura peelingu zjemní nehtovou kůžičku (dokonce i v případě ztvrdlé a vysušené kůže) a následně ji očistí. Zajistí tak jasné, čisté kontury nehtu.
Aplikuje se přímo na nehty a nehtovou kůžičku. Jemnou masáží dochází k exfoliaci, následně stačí umýt nehty mýdlovou vodou.
K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 169 Kč.

BLOSSOM MY NAIILS - MY NAIIL & CUTIICLE ELIIXIIR
Olejový elixír dokonale vyživí nehty i kůžičku kolem nehtů. Využijeme ho hned dvěma způsoby – vždy je potřeba před použitím elixír protřepat, aby se spojily všechny tři části.
Pro denní použití následně naneseme olejíček na nehty a nehtové kontury, jemně vmasírujeme a necháme 1 minutu působit. Poté olej smyjeme mýdlovou vodou, zejména pokud následně chceme nanášet barevný lak na nehty.
Večer můžeme olejíček využít také jako „masku“ na nehty a nechat elixír působit na naše nehty a nehtovou kůžičku celou noc.
Krásně vyživí nehty, zjemní kontury a vyhladí povrch nehtů.
K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 169 Kč.

Reklama