Vášnivá řidička milující rychlou jízdu nejen v životě, ale i na silnici, to je zpěvačka Mista, která obsadila žebříčky hitparád se svým žhavým hitem Go Wild nejen v Česku, ale i v zahraničí! Odvážná a atraktivní blondýnka se nebojí jízdy a už vůbec ne té rychlé. 

Vydala se proto s přáteli, modelkou Lucií Královou a Dominikou Mesárošovou, do polygonu v Mostě, kde si všechny krasavice vyzkoušely jízdu ve zhoršených podmínkách jako je sníh, voda a smyk.

n

Tři krásky českého showbiznisu zpěvačka, Mista a modelky Dominika Mesarošová a Lucie Králová a si užily netradiční sportovní den na polygonu v Mostě.

n „Chtěly jsme sami sobě ale i všem mužům dokázat, že i my ženy můžeme být dobrými řidiči. A navíc, že blond vlasy nemusí automaticky zvěstit nemotornost řidičky,“ komentuje s úsměvem Mesárošová. Dámy se nenechaly zastrašit ztíženými podmínkami polygonu a vrhly se s vervou na trať, aby získály vytoužený certifikát pro ženy řidičky. Čekaly na ně různé nastražené plochy od aquaplaningu až přes kruhovou dráhu s kluznou plochou pro nácvik jízdy a brzdění v zatáčkách. „Člověk si říká, že zdolání tohoto výcviku musí být pro, lidi, kteří vlastní řidičák brnkačka, ale opak je pravdou. Kluzné plochy, aquaplaning, příčné vodní bariéry a další cvičné plochy, to rozhodně není žádná procházka růžovým sadem,“ přiznává zpěvačka Mista s úsměvem na tváři a s certifikátem v ruce.

„Dnešek jsem si opravdu užila a ten adrenalin při jízdě, to byla naprostá bomba,“ pochvaluje si sportovní den Lucie Králová. „Nejprve jsme byly všechny trochu rozklepané, ale nakonec jsme to zvládly a ostatní řidič na silnici se nás už nemusejí obávat, uzavírá zpěvačka Mista.

n

 

Reklama