62a8816639f6c1.jpg
Foto: Shutterstock

U herečky Charlize Theron jsme byli dlouhá léta zvyklí na blond vlasy. S barvami příliš neexperimentovala, ale zase si to vynahradila s ohledem na střihy. Dlouhé kadeře střídala za delší mikádo, a dokonce se nebránila tomu jít úplně nakrátko. Nyní radikálně změnila barvu.  

S černými vlasy se ukázala na galavačeru Africa Outreach Project. Cílem tohoto projektu je šířit povědomí o prevenci HIV a AIDS. Co se týče účesu, vlasy si nechala částečně sepnuté. A aby to, co má na hlavě, dostatečně vyniklo, zvolila jen velmi jednoduchý outfit sestávající z bílé košile, džínů do zvonu a lodiček do špičky.

62a881811f4c2cl.jpg
Foto: Profimedia

Herečka v novém looku nevypadá vůbec špatně, ale její blonďaté vlasy zajišťovaly, že byla středem pozornosti. Teď by se dost možná ztratila v davu. A proto hlasujeme spíše pro blond. A jak to máte vy?

Pokud patří americká herečka k vašim oblíbenkyním, můžete se těšit na fantasy snímek Škola dobra a zla, ve kterém hraje a který se na Netflixu objeví v září. Charlize Theron v něm ztvární postavu Lady Lesso. Kvůli tomuto filmu si ovšem vlasy nebarvila, protože v něm nosí zrzavou kudrnatou paruku. 

Zdroje: InStyle, Youtube, Instagram Charlize Theron