Trendy přichází a odchází, ale blond, nejžádanější vlasová barva, nikdy neztrácí svůj typický šarm. Ať už má blond styl klasickou, drsnou, nebo jinou podobu. Umění svádět blond barvou je mezi hollywoodskými hvězdami veřejným tajemství. Přidejte se i vy k blond kráskám.

Od chvíle, kdy Marylin Monroe přesvědčila muže, že mají radši blond, tato barva nikdy nevyšla z módy. Navíc seriózní studie zjistily, že blondýnky se skutečně umí více bavit.

m

Přes počáteční neochotu zesvětlit si své prirozeně hnědé vlasy Monroe vytyčila cestu pro ohromující seznam hvězd, které pochopily, že blond na rozdíl od jiných barev, může otevřít cestu k přitažlivé slávě. Gwyneth Paltrow, Heidi Klum a Blake Lively či Jessica Biel, Kate Moss a Madonna – všem těmto hvězdám pomohla blond barva k cestě na vysněný červený koberec. Je téměř jistotou, že blondýnky nepřestanou ani v dohledné budoucnosti vyzařovat kouzlem žádaných celebrit. Ujistěte se, že držíte krok s nejnovějšími blond trendy a vyzkoušejte některý z looků vytvořených novou řadou Blondme od Schwarzkopf Professional.

Prime Blonde

Inspirované Blake Lively, Scarlett Johansson

p

Tento styl umožňuje blondýnkám objevit jejich půvab. Dodává okamžitou porci přitažlivé magie pomocí třpytivých reflexů, které promění klasickou blond v oslnivý blond.

Blonde Make-Over

Inspirované Gwyneth Paltrow, Siennou Miller

n

Pro všechny blondýnky vyžadující dokonalost. Přemění jakoukoliv nedokonalou blond v bezchybnou barvu se saténově hebkým efektem.

Pastel Blonde

Inspirované Kate Bosworth, Kate Perry

m

Přetočte předvídatelné na fascinující pomocí krásných originálních a snadno nositelných pastelových odstínů, které můžete mít sčesané dolu nebo nahoru podle toho, jakou máte náladu.

Blondré

Inspirované Jessicou Biel, Olivií Palermo

b

Pro nováčky, kteří blond barvu teprve zkouší. Další generace stylu Ombré představuje směs doutnajícího Ombré a prosluněných melírů.

Foto: BLONDME by Schwarzkopf Professional

Reklama