Do našeho projektu s testováním edukativních novinek se také zapojila naše spřátelená bloggerka Veru Harnol se svým předškoláčkem Lukáškem. Jak dopadlo její testování?

playdoh

Plastelíny Play-Doh představily nové edukativní hrací sety z řady „Shape and Learn“, které jsou správným pomocníkem pro přípravu vašeho dítěte do školy. Play-Doh pomáhá rozvíjet kreativní myšlení hravou formou a podporuje rozvoj motoriky - to všechny maminky dobře známe a víme.

playdoh

Díky kvalitám, získalo Play-Doh doporučení České pedagogické komory jako pomůcky vhodné pro předškolní výuku a rozvoj jemné motoriky v mateřských školkách. Práce s modelínou Play-Doh je pro malé dětské ručičky snadná, lehce se zpracovává a má krásné výrazné barvy. Svým složením je Play-Doh bezpečná (vyrobena převážně z pšenice, vody a soli), na vzduchu do druhého dne ztvrdne. Lehce zaschlou nebo popraskanou modelínu snadno oživíme přidáním kapky vody a důkladným propracováním. Plastelíny se uchovávají v pečlivě uzavřeném kelímku, aby nám Play-Doh hmota co nejdéle vydržela. 

playdoh

Lukášek dostal na testování sadu Čísla & Počítání. Domů dorazila docela malá krabice, ovšem příjemně překvapení bylo, když jsem obsah krabice vysypala a tam bylo velké množství razítek, podložek, karet, plastelín. Ihned jsme si s plastelínou začali hrát. Rozválet plastelínu je pro Lukáška hračka, pak začal razítkovat a já jsem vymyslela, že převráceným kelímkem Play-Doh razítko hezky ořízneme a můžeme motivy pokládat na podložky, které byly v setu. Tvořili jsme si vlastní podmořksý svět :-) To je první možnost, jak si hrát s kreativním setem, tu druhou vám představím níže...

Její recenzi najdete také na jejím blogu www.veruharnol.cz

playdoh

 

Novinka od Play-Doh, edukativní hrací sety z řady „Shape and Learn“ jsou správným pomocníkem pro přípravu vašeho dítěte do školy. Play-doh pomáhá rozvíjet kreativní myšlení hravou formou a podporuje rozvoj motoriky. Díky kvalitám, získalo Play-Doh doporučení České pedagogické komory jako pomůcky vhodné pro předškolní výuku a rozvoj jemné motoriky v mateřských školkách. Práce s modelínou Play-Doh je pro malé dětské ručičky snadná, lehce se zpracovává a má krásné výrazné barvy. Svým složením je Play-Doh bezpečné (vyrobeno převážně z pšenice, vody a soli), na vzduchu do druhého dne ztvrdne. Lehce zaschlou nebo popraskanou modelínu oživíte přidáním kapky vody a důkladným propracováním. Uchovávejte v pečlivě uzavřeném kelímku, aby vám Play-Doh hmota co nejdéle vydržela. Play-Doh je vhodné pro děti již od 2 let.

Zde si můžete koupit modelíny Play Doh.

Naše články:

Reklama