6336f575ea575obrazek.png
Elly miluje vaření a to se neobejde bez ušpiněného nádobí. Zajímalo nás, jak se jí budou líbit nové kapsle a čistič myčky od značky Finish, protože víme, že její myčka je zapnutá i několikrát za den.
 
Jakou recenzi nám na testované produkty Finish Elly z www.bohynekuchyne.cz napsala?

Minulý měsíc jsem se pustila do testování nových mycích kapslí od značky Finish. Tuhle značku mám ráda a kupuji ji do své myčky celkem pravidelně. Proto jsem novinku ráda vyzkoušela.

Myčka u nás jeden často několikrát denně, protože vařím a peču pořád. Takže potřebuji prostředek, který nejen krásně umyje nádobí, ale zvládne to i na běžné programy, bez předmývání. Na to totiž není čas.

Nové kapsle jsem vyzkoušela i na nádobí silně znečištěném, na tom, kde zbytky jídla už částečně zaschly a také na sklenicích od vína. Se vším si poradily na jedničku.
U kapslí Finish Ultimate All in 1 mě hodně baví i to, že po nich nezůstávají žádné plastové obaly. Obal se totiž rozloží při mytí. Není to super?

6336f5908fe07obrazek.png

Finish Ultimate All in 1

Kapsle pro naprostou čistotu a diamantový lesk vždy a hned napoprvé. Jejich pokročilé tříkomorové složení s technologií ACTIVELIFT je účinné při odstraňování všech druhů nečistot pocházejících od jídla – dokonce i bez předmývání. Více najdete ZDE

Další, co jsem dostala na testování, byl čistič myčky. I ten je u nás často potřeba, protože myčka prostě jede pořád. A když ji pravidelně nečistíte, tak nádobí začne smrdět, v myčce jsou nehezké usazeniny a mám pocit, že i nádobí je hůř umyté.

6336f5b3444c2obrazek.png

Moje myčka je naštěstí chytrá a vždycky zahlásí, že je potřeba projet jeden cyklus jen s čističem, bez nádobí. Pak jsem jednoduše do dolního koše umístila čistič a zapnula myčku. No, když ji potom otevřete, tak fakt září čistotou.

6336f5ccc970fobrazek.png

Finish čistič myčky

Den za dnem se může usazovat vodní kámen a nečistoty ve skrytých částech vaší myčky, jako jsou trubky, trysky a filtr. To může vytvořit nehygienické prostředí, vést k zápachu a snížit účinnost myčky i její životnost. Díky svému silnému složení Finish čistič myčky odstraňuje skryté nečistoty a vodní kámen a činí tak vaši myčku o 100 % hygienicky čistější. Více najdete ZDE.

6336f5e4723f1obrazek.png
 
Více najdete na jejím blogu: https://www.bohynekuchyne.cz/testovala-jsem-nove-myci-kapsle-finish-ultimate-all-in-1
 
Náš redakční test najdete ve článku

Redakční test nových kapslí pro mytí nádobí a čističe myčky od značky Finish: Velká spokojenost, nádobí bylo krásně čisté
 

Šetrně k přírodě

  • Značka Finish je vázána slibem ochrany vodních zdrojů, a proto je jejím cílem minimalizace ekologické stopy, kterou zanechávají produkty a jejich balení.
  • Obal kapslí je biologicky rozložitelný a 100 % rozpustný ve vodě a chemická zátěž je přitom o 25 % nižší v porovnání s tabletami Finish Power All in 1.
  • Celé balení je recyklovatelné.

Více na www.finishinfo.cz
6336f628210bcobrazek.png

Reklama