Blogerka Jana Hornová (Jane’s moments) testovala krmivo se 4 kočkami. A jak si pochutnaly na krmivu?

5a70833506944obrazek.pngNaše kočky poobědovaly granulky pro dospěláky, kuřecí variantu. K tomu si dopřály konzervu s hovězím a kuřecím. Na některé vyšla i kapsička a kdo byl u misky nejdříve, což netuším, tak doslova zblajznul paštičku s jehněčím a drůbežím masíčkem. Ta vůně pro ně byla dokonalá, protože „ovečku“ ještě nikdy nejedly. Tu akorát potkávají u sousedů v ohradě.

Na konzervy a kapsičky jsou naše kočky zvyklé, tam jsem se nedivila, že jim chutnaly. Ovšem překvapením, byly granule, protože tahle parta, je dost často jíst nechce. Pokud jim dáváme granule, vždy smícháme s konzervou, ale kočky jsou „chytré“ a sní jen to maso. Tyhle granulky však vzbudily pozornost. Jsou relativně malé, přesně do kočičí tlamičky, a protože šlo o něco nového, delikátního, zachutnaly a z misky zmizely!

Pomyslnou „třešničkou na dortu“ byla pro celou kočičí rodinu „tyčinka“. Tohle naše kočky jedly poprvé v životě a říkala jsem si, zda to vůbec budou umět jíst. Poradily si s tím! Celé balení tyčinek doslova zahučelo v jejich bříškách.
5a70835f7ad2fobrazek.png

Za naše kočky bylo testování úspěšné a vědí, že když budou hodné, přivezu jim na přilepšenou tyčinku.

Celý článek naleznete zde (klikněte).


Alena Kolaříková (Bohyně Kuchyně) a její 3 kocourci testovali:

5a7083a109d7dobrazek.png„Stejně jak jsme doma rozmazlení v jídle my lidé, tak jsou rozmazlené i naše tři kočky. Tedy kocouři. Dva dospělí, Johny a Ron, jedno mimino Felix. Je s nimi sranda a občas i spousta starostí. Pražák Johny má problémy s močovým měchýřem, takže je doživotně na speciální dietě. A i zbylé dva kocoury v jídle rozmazlujeme, jak se dá.
Kupujeme jim ty nejlepší granule plné masa, kapsičky, konzervy, prokládáme to vařeným i syrovým masem. Proto jsem uvítala možnost testovat značku Pet Specialist.

Jednoznačně největší úspěch měly tyčinky. Tak to by šlo, tvářili se kocouři. Hlavně Felix, ten kvůli nim dělá psí kusy.

Další, co jsme kocourům naservírovali, byly kapsičky. Ty jsou jejich oblíbené tak nějak pravidelně a čekala jsem, jestli jim zachutnají i Pet Specialist. A samozřejmě ano!!! Když jsem kapsičku otevřela, vrhli se na mě všichni tři a nedali se ani vyfotit. Nejsou tak chápaví jako moje rodina, která už je naučená, že jídlo se nejdříve fotí a až potom jí“. (smích)

Celý článek od Elly si můžete přečíst zde (klikněte).Vendula Foldyna (wevush.com) testovala krmivo s jorkšírkem Jackem, labradorem Bretem, kočičkou Mňauí a kočičím puberťákem Lálím. A jaké je jejich hodnocení?

„Trochu s obavou jsem našemu jorkšírovi Jackovi vysypala první masovou kapsičku do misky a čekala, co se bude dít. Světe, div se, vyluxoval jí do posledního kousíčku, a to je jinak opravdu vybíravý.

5a70865dea987image.png

K testování jsme dostali jednak produkty psí a jednak produkty určené pro kočky. První z jmenovaných obsahovaly – psí granule pro malá plemena, masové taštičky, masovou konzervu, dentální tyčinky mátové a dobrůtky ve tvaru slaniny. Na výrobcích je uvedeno, že neobsahují žádná přidaná aromata, barviva či konzervanty. Testovali oba naši psi – zmíněný jorkšír Jack a labrador Bret. Jack si pošmákl na kapsičkách a slaninových dobrotách, Bret pak snědl masovou konzervu a granule. Oba se nerozmýšleli a do všech výrobků se pustili bez nějakých okolků. Jediný problém byl u granulí, které Jack nechtěl. Ale to u něj není novinka, koupit mu granule, které by jedl, je opravdu problém.

5a7083d5432cfobrazek.png


Před několika týdny nám někdo do zahrady hodil kotě. Kromě naší staré kočky Mňauí máme tedy taky kočičího puberťáka Lálího. Krmivo pro kočky se nám tedy opravdu hodilo. Největší radost měly obě z masových konzerv Pet Specialist a kapsiček. Opět jsou bez přidaných chemických látek a opět se z misek ztratily raz, dva. Trochu problém měly naše kočky s granulemi, na které nejsou zvyklé. Ale to není chyba krmiva, ale našich zvířat. V balíku mi pro naše kočky přišly taky kočičí dobroty s kuřecím masem. Po těch se jen zaprášilo.“

Celý článek si můžete přečíst zde (klikněte).

Více informací o produktech naleznete zde.

Naše články:

Reklama