Značka Perwoll se stala partnerem naší předvánoční akce o pomalé módě. Všechny účastnice, ale i blogerky získaly na otestování prací přípravky Perwoll #RethinkFashion ve variantách Color a Black.

Jak tyto přípravky Perwoll renew Advanced Effect hodnotí?

Jane’s moments
5e45284489694obrazek.png

Perwoll a jeho jedinečná receptura Perwoll renew Advanced Effect s krásnou a intenzivní vůní, schopností udržovat tvar a barvu materiálů co nejdéle ve vzhledu, který si přinesete z obchodu. Součástí je kampaň RethinkFashion, která se snaží vzdělávat v oblasti udržitelné módy. Osobně peru nejvíce černé oblečení a vždy mi vadilo, když barva bledla a z černé se pomalu a jistě stávala šedá. Bylo mi líto oblečení vyhodit, a tak jsem měla spoustu věcí v hromádce „nadoma“. Nyní je tomu jinak!

Jsem ráda, že Perwoll pečuje o sytost barev a obnovuje je. Jelikož sportuji, peru některá trika a legíny několikrát týdne a nerada bych o ně přišla a samozřejmě bych nechtěla chodit ve vybledlých věcech na skupinové lekci. Necítila bych se dobře.

Celý článek naleznete zde.

Vendula Foldyna
5e45289eed3e2obrazek.png

Aby nám oblečení dlouho vydrželo, je potřeba se o něj správně starat. Asi nikdo z nás nemá radost, když je jeho nové oblíbené tričko seprané dříve, než skončí jeho prodej v obchodě. Je dobré využívat prací prostředky určené pro daný typ oblečení. Například zvlášť na barevné, tmavé prádlo nebo bílé. V tomto směru se mi dobře osvědčily prací gely Perwoll Renew, které obnovují původní barvu materálů. Oblečení si tak déle udrží krásné barvy a nevypadá obnošeně.

Celý článek si můžete přečíst zde.

Bohyně kuchyně
5e4528c7e57d7obrazek.png

Díky pracímu gelu Perwoll zůstávají barvy látek krásně zářivé a také tvary oblečení jako nové. Perwoll přichází s kampaní #RethinkFashion, která šíří myšlenku udržitelné módy. „Starejte se o své oblečení, prodlužte jeho životnost a tím pádem nakupujte méně nového oblečení“, řekla na eventu Karin Meszárošová, brand manažerka značky Perwoll.

Nevím, jak to máte vy, ale já nejsem žádný nakupovací šílenec. Velkým nákupním centrům se s rodinou spíš vyhýbáme, výjimkou je jedině naše Tony, která je naopak shopaholik Přemýšlím, po kom to má. Ta ráda courá po obchodech s oblečením. Je pravda, že výběr nakonec skončí u kvalitních sportovních kousků, které jako fotbalistka využije naplno. Ale i tady se vyplatí investovat do kvalitnějšího oblečení, které jí vydrží dlouho a vydrží její nasazení.

Celý článek naleznete zde.

Something Sometimes
5e45290ae41a7obrazek.png

Když nad tím tak přemýšlím, musím uznat, že za oblečení utrácím opravdu dost peněz. A dost často zbytečně. Zbytečně v tom smyslu, že si kupuji spousty oblečení, které vůbec nepotřebuji. Spíš jen proto, že se mi líbí a že mi to dělá radost. Jenže při hlubším uvědomění to vlastně zas tak veselý není. Skříně nabitý tričky a svetříky, který vezmu na sebe párkrát a pak? Pak je někde založím a odložím. Už před několika lety jsem si řekla dost! A teď tomu chci udělat přítrž pořádně!

Jak to myslím? Už poměrně dlouhý čas řeším přebytek oblečení tím, že ho pravidelně třídím a nosím do sběrných kontejnerů v dobré víře, že ještě někomu pomůže. Nějaké svršky rozdám nebo vyměním s kamarádkami, něco odvezu k rodičům a rozdává i mamka. Také jsem se naučila nakupovat v sekáčích.

Nicméně pořád ještě si nosím domů dost těch levnějších kousků, které moc nevydrží, ale v tu chvíli mi udělají radost. A to chci změnit. Jednou možností je podporovat takovou módu, která víme, kde a jak vzniká. Ale mým velkým cílem do nového roku je nakupovat méně, ale zato víc kvalitní oděvy, které mi opravdu vydrží.

A s podobnou myšlenkou přišla i značka pracích prostředků Perwoll. Cílem je udržet oblečení co nejdéle jako nové. Přináší tak limitovanou edici přípravků #RethinkFashion, u kterých klade důraz na péči o materiály a snaží se tak inspirovat k tomu, aby lidé tolik neutráceli za levné oblečení z řetězců, ale snažili se spíš přemýšlet nad udržitelností. Jedinečná receptura Perwoll renew Advanced Effect se postará o oblečení tak dobře, že bude po vyprání zase jako nové. Díky působení aktivních složek pomáhá Perwoll vyhlazovat roztřepená vlákna a zachovává barvy stále zářivé a pestré. K dostání je ve variantách Color a Black.

Celý článek naleznete zde.

Solnička v kuchyni
5e4529456e6b0obrazek.png

S myšlenkou udržitelné módy přišla i značka Perwoll. Perwoll přináší na trh novou limitovanou edici pracích přípravků Perwoll renew Advanced Effect. Nová, jedinečná receptura má zachovat oblečení po vyprání stále jako nové. Díky působení aktivních složek pomáhá Perwoll vyhlazovat roztřepená vlákna a zachovává barvy stále zářivé a pestré. K dostání je ve variantách na barevné a tmavé prádlo.

Cílem kampaně #RethinkFashion je inspirovat lidi k tomu, aby neutráceli za levné oděvy, ale snažili se spíše přemýšlet nad udržitelností a péčí o svůj šatník.

Takže šup vytřídit skříně, sbalit nepotřebné věci do tašek, rozdat kamarádkám, odvést do sběrných kontejnerů...a slibme si, že budeme nakupovat s rozumem!

Celý článek naleznete zde.

Náš tip: Limitovaná módní edice Perwoll #RethinkFashion
Speciální prací prostředky Perwoll přináší další generaci limitované edice vytvořené na základě posledních módních trendů. Letošní inspirace od Perwollu je ve znamení motivace k péči o oblečení, aby déle vydrželo jako nové. Pobízí k „pomalé módě“ – nakupovat méně oblečení, vybírat si spíše kvalitnější kousky a správně o ně pečovat, aby vydržely déle.

Jedinečná receptura Perwoll renew Advanced Effect se postará o vaše oblíbené oblečení tak, že bude opět jako nové. Díky působení aktivních složek, Perwoll pomáhá vyhlazovat roztřepená vlákna, čímž zachovává barvy zářivé i po několika praních.

5df7654613e50obrazek.pngLimitovaná edice Perwoll #RethinkFashion je v nabídce ve variantách Color a Black. Jako ostatní speciální prací prostředky Perwoll i limitovaná edice skvěle udržuje tvar oblečení a obnovuje barvy, navíc má intenzivnější vůni. K dostání je v obchodech ve speciálních velikostech 1,5 l (99 Kč) a 4,5 l (199 Kč). Více informací naleznete zde.
5e5cfbcf7b40bobrazek.png

Přečtěte si zajímavé články v našem speciálu Udržitelná móda.

Reklama