Jak jsou s novinkou spokojené se dočtete v následujících řádcích. Play-Doh představuje druhy sad Play-Doh WHEELS:

Play – Doh WHEELS Stavební modelína

Představujeme novou edici Play Doh Stavební modelíny obsahující různé barevné odstíny a vizuální textury, které vypadají přesně jako stavební materiály. Tvoří skvělý doplněk k sadě Play-Doh Wheels (prodávána samostatně). Každé balení obsahuje jednu lopatku a dva kelímky se stavební modelínou Play-Doh.

Play – Doh WHEELS Stavba

Využijte sílu jeřábu k tvoření a přemístěte vytvarované cihly, vytlačené nosníky a vybudované potrubí. Potom použijte zvedák pro hromadění, stavění a potahování konstrukcí Play-Doh staveb. Jeřáb se otáčí, pohybuje se nahoru a dolů a vytlačuje modelínu. Zvedák se rovněž otáčí a pohybuje se nahoru a dolů!  Sada obsahuje zdvižný vozík, jeřáb, formu na cihly, 1 plechovku cementové stavěcí modelíny Play-Doh a 2 kelímky klasické Play-Doh modelíny.

Play – Doh WHEELS Štěrkovna

V této pracovní zóně není žádná práce příliš těžká! Použijte sílu drtiče k rozemletí Play-Doh kamenů na štěrk a potom přepravte náklad sutě se sklápěcím náklaďákem. Vybudujte pro náklaďák super hladkou Play-Doh silnici díky parnímu válci. Sada obsahuje 3 standartní plechovky Play-Doh hmoty a 1 speciální plechovku černé silniční Play-Doh budovací hmoty.

Play – Doh WHEELS Těžba

Čím víc štěrku, tím víc práce, ale také zábavy! Tyto dva super těžké náklaďáky se stanou vašimi pomocníky při kreativním budování. Rozděluj, převážej a tvoř zábavné tvary s pomocí rypadla nebo razítkovací lžíce. Shrň na hromadu štěrk zadním nakladačem a vytvoř třeba potrubí nebo lešení. Sada obsahuje 2 kelímky standartní modelíny Play-Doh a kelímek se speciálním stavebním pískem. Užijte si báječný pracovní den v kamenolomu!

Jak hodnotí novinku od Play-Doh blogerky?

Dobroty do bříška (Alena Chramostová)
U nás rozhodně neplatí rozdělení na klučičí a holčičí hračky. Pokud jde o modelínu, tak to platí dvojnásob. Jak dcerka, tak syn si s modelínou moc rádi hrají. Modelína patří mezi naše oblíbené hračky, a to především proto, že podporuje dětskou kreativitu a zručnost.
Měli jsme možnost vyzkoušet modelínu Play-Doh Wheels Štěrkovna. Obě děti se nemohly dočkat, až balíček rozbalíme. Syna lákaly autíčka (všechna tři jsou součástí balení) a dcerku zase modelína samotná (4 balíčky). Jak název sám napovídá, tak součástí balení je i stroj (štěrkovna) díky, které je možné modelínu rozmělnit a pak naložit na korbu nákladního autíčka a převézt si tak kam právě potřebujete. Rozmělňovat modelínu se líbilo oběma dětem snad nejvíce. Pomocí autíčka s válcem (parní válec) si lze vyrobit vlastní silnici. Výhodou modelíny je, že nezanechává stopy, nemastí se a také se nelepí na ruce. Díky tomu se nemusíte bát, že vám po hře dětí s modelínou zůstane nějaká pohroma.

Celé testování si můžete přečíst ZDE

Matylda-Hugo (Veronika Hutková)
Já se přiznám, že Play-Doh jsem ze začátku vůbec nebrala a vůbec nechápala, proč ji všichni tak „žerou“. No a teď? Myslím, že nám nechybí žádná novinka a obě naše děti jsou Play-Doh závisláci, vlastně i já.

Tentokrát jsme testovali baliček, řekla bych ryze klučičí a to Play-Doh WHEELS Štěrkovnu. 
Hugo asi po 5 minutách obdivování náklaďáku prohlásil, že z něj bude valcíř. Nejprve můžete použít drtičku kamenů na štěrk a poté přichází na řadu válec. No, co vám budu povídat, tentokrát to nevydržel ani náš děda stavař a rozjeli s Hugem velké pecky.

Největší obdiv získala speciální tvořící hmota, která je černá a vypadá jako opravdický asfalt. Takže cestu, kterou Hugo společně s dědou tvořil, vypadala opravdu jako ta venku.

Co naše děti baví, je přicházet na to, co jednotlivé díly Play-Doh umí. Takže u této sady, která je navíc cenově velmi dostupná, se nejvíce líbí drtič kamene a náklaďák. I přesto, že je Hugo ještě prcek, jemnou motoriku trénuje dokonale. Líbí se mi taky názor odborníků, kteří tvrdí, že u dětí, které si vytváří vlastní svět si mnohem rychleji budují sociální vazby a zrychluje se jejich vývoj. Tato tvořivá hračka patří mezi ty, u kterých naše dítě vydrží rekordně dlouho, sami a bez boje.

Hmota Play-Doh je měkká, velmi dobře se tvaruje, nebarví nešpiní a hlavně nevysychá.

Malinko jsem pátrala, proč je hmota tak dokonalá a z čeho vlastně je? A kdo mě sledujete na mém instagramu víte, že díky mému atopickému ekzému jsem daleko více zkoumavější, co se týče složení. Modelovací hmota Play-Doh je složená z vody, mouky a soli a je zdravotně nezávadná. Hmota Play-Doh je netoxická, nedráždivá a nealergenní. Jen pozor, obsahuje pšenici. Děti, které jsou alergické na pšeničný lepek, mohou mít na tento produkt alergickou reakci. My v pohodě, a to si myslím, že se Hugo párkrát do kamínků zakousl.

Celé testování si můžete přečíst ZDE
 

Reklama