5acdc947bd25fobrazek.pngNaše spřátelé blogerky vyzkoušely novou variantu prémiové řady Pur Power. Jaké má přednosti?

Než hledat číslo na instalatéra, doporučujeme preventivně používat novinku Pur Power Duo Effect, která nejenže dokonale umyje vaše nádobí, ale zároveň předchází zanášení kuchyňského odpadu.

Jedinečná kombinace účinných látek prostředku na ruční mytí nádobí Pur Power Duo Effect pronikne hluboko do skvrn a odstraní tak i ty nejodolnější připáleniny a mastné skvrny i bez velkého drhnutí. Díky nové receptuře také působí preventivně proti ucpání kuchyňských odpadů a bojuje proti nepříjemnému zápachu.

Pur Power Duo Effect je k dispozici v maloobchodním prodeji od února letošního roku ve velikosti 700 ml za cenu 51,90 Kč.
5acdc93f6989cobrazek.png

Více informací o produktu naleznete ZDE.

A jak s novinkou Pur Power Duo Effect byly blogerky spokojené? Přinášíme vám první recenze:

5acdc8f82d724obrazek.pngVendula Foldyna (wevush.com):

V naší domácnosti nám chybí myčka. Zkrátka do stávající kuchyně se nám nevešla a tak musíme nádobí mýt hezky postaru – ručně. A když už si člověk denně několikrát máčí ruce, hodí se nějaký kvalitní prostředek na mytí nádobí. Mezi ověřené značky rozhodně patří Pur. Mně do ruky se dostal konkrétně Pur Power Duo Effect. Stačí ho použít opravdu jenom pár kapek, skvěle myje a dobře odmašťuje. Přidanou hodnotou (a tedy uvedeným Duo Effectem) je také fakt, že kromě dobře umytého nádobí se vám Pur postará také o to, aby byl odpad ve vašem dřezu v dobré kondici. Příjemná a nevtíravá je také jeho jemná vůně. Ruce po umývání nejsou vysušené, ale naopak hezky jemné. Jediné, co mi trochu nevyhovuje, je tvar lahve. Uvítala bych v polovině lahve větší zúžení, pro lepší úchop. Když máte mokré ruce, lehce vám sklouzne. Další negativa jsem nenašla. Za mě mohu doporučit na 90%.
Celý článek naleznete ZDE.

Alena Kolaříková (Bohyně Kuchyně):

I když mám doma myčku na nádobí a má ji snad každý, koho znám, občas je potřeba některé kousky nádobí umýt ve dřezu, pěkně postaru ručně. Jsou to nože, dřevěné nádobí, prkýnka, teflonové pánvičky, lahve na pití dětem do školy. Když se to takhle sepíše pohromadě, je toho celkem dost.
5acdc914836fcobrazek.png

Mám své oblíbené značky mycích prostředků, které střídám a patří mezi ně i Pur. Nejraději mám řadu Pur Balsam, která je mi velice příjemná na ruce, a to konkrétně s Aloe Vera. Kdo má problémy s pokožkou, tak se po ní určitě podívejte v obchodě.

Pur Power Duo Effect obsahuje účinné látky, které nejen dokonale umyjí vaše nádobí, i když je třeba připálené nebo s mastnými skvrnami, ale také předchází zanášení kuchyňského odpadu. A to jsou určitě body navíc, protože kdo by chtěl stále čistit špatně odtékající a páchnoucí odpad. Za mě Pur Power Duo Effect uspěl na jedničku. Poradí si opravdu i s hodně znečištěným nádobím a líbí se mi, že pečuje i o kuchyňský odpad.

Celý článek naleznete ZDE.

5acdc929b99e0obrazek.pngAlena Chramostová (Dobroty do bříška):

Pur Duo Effect má dva účinky, a to jednak proti mastnotě, zaschlým zbytkům jídla a připáleninám. Takže si hravě poradí třeba i se zapomenutou, neumytou zapékací mísou, ve které jste pekli nádivku nebo zapékali těstoviny, nebo pomůže při nehodě v kuchyni v podobě připáleného jídla. Druhým účinkem je, že předchází zanášení odtoku ve dřezu a bojuje proti nepříjemnému zápachu, což je pro mě velice milý bonus. Pur Power Duo Effect doplňuje prémiovou řadu Pur Power a poznáte ho díky modernímu stříbrnému obalu.


Více informací naleznete ZDE.

Čtěte také:

Reklama