5b86a8f5aa7f8obrazek.jpg
Alena Chramostová,
www.dobrotydobriska.cz
Oslaďte si konec prázdnin aneb je snadné si vyrobit zmrzlinu doma
Měla jsem možnost testovat zmrzlinovou směs od Dr. Oetker (vanilkovou a čokoládovou), ze které si můžete sami doma připravit zmrzlinu dle své chuti. Ovocné zmrzliny mám ráda z klasického rozmixovaného ovoce. Z těchto směsí si však můžete doma připravit smetanové a „vylepšit“ si je dle vaší chuti. S dětmi jsme se vrhli na přípravu vanilkové a vylepšili ji borůvkami a čokoládové s další porcí čokolády.
5b86a97411f87obrazek.jpg

Více na jejím blogu: Oslaďte si konec prázdnin, aneb je snadné si vyrobit zmrzlinu doma

Alena Kolaříková, www.bohynekuchyne.cz
Domácí zmrzliny u nás doma frčí od té doby, co jsme si pořídili zmrzlinovač s kompresorem. Za 45 minut máte jakoukoliv zmrzlinu si vymyslíte. Takový přístroj ale není levný a zabere spoustu místa. Díky magazínu Žena-in.cz jsem se zúčastnila testování zmrzlin Dr. Oetker. Tyhle zmrzliny jsou v prášku a můžete si je připravit, i když doma žádný zmrzlinovač nemáte. Jsou totiž pro každého.
5b86a9add5954obrazek.jpg

Více na jejím blogu: Testujeme zmrzliny Dr. Oetker. jak nám chutnají?

Vendula Foldyna, www.wevush.com
Značku Dr. Oetker asi všichni známe. Kypřící prášky do pečiva, vanilkové cukry, pudinky i různé ztužovače patří k běžným surovinám, které snad každý z nás pravidelně používá ve své kuchyni. Tentokrát přišla značka na trh s novinkou ve formě „instantní“ zmrzliny, kterou jsem pro vás měla možnost ve spolupráci s portálem Žena-in.cz vyzkoušet.
5b86a9ebaf46eobrazek.jpg

Více na jejím blogu:  Testování: Zmrzlina Dr. Oetker

Jana Hornová, www.janesmoments.com
Dr. Oetker na trh uvedl novinku, a to zmrzlinu v „prášku“. Přidáte do ní jen mléko, vyšleháte, dáte zmrazit a je hotovo. Pak už si ji naservírujete podle libosti s ovocem, oříšky, medem či sušenkami. Vybrat si můžete vanilkovou nebo čokoládovou, která v sobé ukrývá malé kousky čokolády.

Osobně si domů „vaničky“ zmrzliny moc nekupuji. Mám malý mrazák, a když koupím velké balení, jednak mi to zabírá místo, a pokud na ní zapomenu a mlsám jednou za čas, není už moc dobrá.
Zmrzka Dr. Oetker mě překvapila nejvíce chutí! Přestože se jedná o směs v prášku, vůbec nechutná uměle! Ba naopak, je skvělá! Přípravu zvládne každý, a ještě si ji dáte zamrazit do dózy, jaké chcete. Dle návodu se připravuje z plnotučného mléka, ale já kupuji polotučné a také to šlo! Do zmrzky si můžete přimíchat další ingredience. Je to na vás.
5b86aa5b0d0e6obrazek.jpg

Více na jejím blogu:  Sladké a zamilové léto + soutěž

Jana Nováková, www.solnickavkuchyni.cz
Receptů a návodů na výrobu domácí zmrzliny je na internetu plno. Některé jsou moc složité, jiné vyžadují mít doma zmrzlinovač... což mnoho lidí odradí a raději zajdou do obchodu a sáhnou pro nanuk do mrazicího boxu. Já mám pro vás tip na novinku od Dr. Oetker - Zmrzlinu čokoládovou a Zmrzlinu s vanilkovou příchutí. Díky magazínu Žena-in jsem se zúčastnila testování těchto zmrzlin a objevila tak novinku na trhu. U těchto zmrzlin vás překvapí velmi snadná příprava. Nepotřebujete žádný zmrzlinovač. Bohatě si vystačíte s ručním šlehačem.
5b86aa926bc5aobrazek.jpg

Více na jejím blogu: Zmrzlina Dr.Oetker - Základ pro Vaše zmrzlinové nápady

Ještě více inspirace a kreativních nápadů na přípravu zmrzlin Dr. Oetker najdete ZDE.

Přečtěte si také: