„Knížka je románem, mnohdy přirovnávaná k Padesáti odstínům, s čím si dovolím nesouhlasit. Je totiž mnohem hlubším vyjádřením pocitů, které většina žen v podobném věku jako má hlavní hrdinka, prožívá. Podstatou knížky je základní a jednoduchá touha, a to být viděna,“ popisuje román autorka.
5fc112e925f94obrazek.png
Letos v létě začala psát a uveřejňovat první kapitoly na blogu. Prvotně to byl tedy ryze online počin, který se posléze stal mezi čtenářkami velmi úspěšným a dostává tak i knižní podobu.

Je to román pojednávající o životě vdané 3O leté ženy a matky. To, že její život není tak dokonalý, jak si myslela a že manželství má větší trhliny, než si byla sama ochotna přiznat, zjišťuje až po setkání s tajemným Jakubem. Jejich vztah zažívá vzestupy a drtivé dopady, je zahalen tajemstvími a postupně mění Rebeku v někoho jiného, než kým ze začátku byla…

Kniha se čte velmi lehce a dokáže čtenáře vtáhnout do děje, přimět je se s hlavní hrdinkou dokonale ztotožnit. Kromě 31 kapitol, kde prvních 12 je uveřejněných na blogu autorky, je román protkaný i několika originálními ilustracemi.
5fc1130d20b95obrazek.pngKniha vychází 30.11. a je dostupná pouze na e-shopu ZDE
5fc1132fbbd5eobrazek.png

Reklama