Před měsícem jsem byla pozvaná na představení odličovací rukavice GLOV, díky které můžete zapomenout na všechny odličovací produkty, a stačí vám jen voda. Zní to až neuvěřitelně a byla jsem k takovému produktu opravdu hodně skeptická. Ovšem s radostí jsem tuto novinku vyzkoušela a podělím se o recenzi.

be

Odličovací rukavice GLOV je složená z vláken, která jsou 100x tenčí než lidský vlas, hvězdičkového tvaru s elektrostatickými vlastnostmi. V praxi to znamená, že fungují jako magnet a přitáhnou na sebe všechny druhy make-upu, a to i voděodolného. Vlákna se aktivují čistou vodou, takže stačí namočit, přiložit a setřít. A přesně tak, jak píši, rukavice funguje. Namočíte ji, přiložíte na obličej, chvíli přidržíte a pak s lehkým přitlačením stíráte make-up! Je to až neuvěřitelně rychlé a jednoduché. Je vhodná i pro citlivou pleť, kterou mám já, a nějaké těžké drhnutí by mě stálo podráždění a červenou pleť. A to rukavice opravdu nezpůsobí, protože není třeba tlačit.

Když budete používat rukavici na odlíčení, tak vám odpadne nakupování vatových tamponků, všech různých odličovacích přípravků - zvlášť na oči, obličej, doodlíčení. Nejen, že je to ohleduplné k pleti, ale i k životnímu prostředí. GLOV rukavice by vám měla vydržet až tři měsíce, pokud ji budete používat denně. Pokud s ní budete jen cestovat (za mě nejvýhodnější využití) tak to bude ještě o nějaký čas déle.

kikus

IMG_6259

GLOV rukavici čistíte obyčejným mýdlem a na tiskovce nám bylo doporučeno, aby to opravdu nebylo tekuté mýdlo, ale obyčejná kostka. Já jsem si pořídila retro mýdlo v Lidlu a čistí skvěle. Pokud by se vám zdálo, že vám rukavici vyprat ručně nejde, tak ji můžete hodit na jemné praní i do pračky, ale za ten měsíc se mi to ještě nestalo a je stále krásně modrá a nemá nikde žádné skvrny.

glov

glov2

GLOV rukavici najdete na www.odlicovacirukavice.cz a máte na výběr ze dvou velikostí. Mám doma čtvercovou (599 Kč) a ta je akorát velká pro holky, které se rády líčí lehce výrazně. Dva rohy na oči a další dva na tváře a čelo. Menší rukavice (499 Kč) se bude hodit pro ty, které to s líčením nijak nepřehánějí, a bude jim stačit pár tahů. V neposlední řadě mají i prstový odličovač (119 Kč), který můžete zvolit na cesty, nebo do kabelky třeba na extrémně držící rtěnku, kterou chcete během dne sundat.

14-qtwww

VERDIKT: Za mě je to rozhodně HIT a nezbytnost na cestování. O víkendu letím do Londýna a rozhodně beru rukavici s sebou, usnadní mi to balení, když nebudu muset brát veškeré odličovače.

Článek připravila naše editorka a zároveň beauty blogerka Kristina z www.mysticlipstick.cz

kristina mystic

 

Reklama