seznam.jpg
Foto: Shutterstock

Zítra, tedy 20. dubna v 6:12 nás čeká novoluní (fáze Měsíce v novu) se zatměním Slunce. Co můžeme očekávat a na co se připravit?

Zatmění odstartuje velmi silné období, které se projeví zvýšenou citlivostí, vypjatými emocemi, ale i vztekem nebo frustrací z různých důvodů. Je to pro vás znamení k psychickému zklidnění, důrazu na relaxaci a více odpočinku. Dobrou zprávou je, že si mnozí z nás mohou uvědomit, že jisté věci končí a musíme je nechat za sebou. Zároveň jsme připraveni přijmout nové, ať už se to týká práce, koníčků nebo vztahů. Někteří mohou cítit zvýšenou sebedůvěru a odvahu, pokud je tedy něco, co se chystáte už dlouho udělat, ale ještě jste se k tomu neodhodlali, nyní je ten správný okamžik.

Bude se vám také lépe zbavovat starých věcí, které už ve vašem životě nemají místo a budete ochotni udělat prostor pro nové. S tím je spojené i to, že vám půjde jednodušeji plánovat nové cíle, návyky, formovat přání a také bude snazší jich dosáhnout.

blobid0.jpg
Foto: Shutterstock

Berani, Raci a Váhy se nevyhnou zvýšenému a možná trochu impluzivnímu projevu emocí, které mohou být negativní, ale i pozitivní. Důležité je je v sobě nedržet a dát jim volný průběh, dostat je ven. Některá znamení se mohou cítit špatně po fyzické stránce (únava, migrény, bolest zad), nebo naopak se může dostavit příjemný příval pozitivní energie a vy můžete překypovat dobrou náladou. Pokud v posledních dnech bezdůvodně brečíte, jste vyčerpaní, cítíte napětí a náladovost, už víte, co to může mít na svědomí.

Váhy, jakožto opačné znamení Berana, začnou procházet obdobím transformace, takže je čekají i důležitá rozhodnutí a změny. Nebraňte se jim a naopak je přijměte. Raci zabřednou do své mysli a projeví se velmi hluboké emoce, které bude těžké zvládnout, ale pomohou jim dostat se tam, kam potřebují. Ohnivý Beran bude zažívat nové začátky a spoustu energie.

Zdroj: Instagram @spiritualniholka, Wrapnroll, timenaddate, yogajournal