I když jejich důležitost asi není tak velká jako v případě parlamentních či prezidentských voleb, tak určitě budou ostře sledovány. Někteří politologové mluví o tom, že volby lze částečně chápat jako referendum o vládě Andreje Babiše a bude zajímavé sledovat, jak komunální volby dopadnou zejména ve velkých městech. Výsledky a předpovědi voleb však nejsou hlavním tématem tohoto článku. Nás zajímá především to, jak na volbách poměrně snadno vydělat až několik tisíc a to úplně bez rizika. Pokud by Vás zajímali podrobnější volební informace, doporučujeme tento článek o komunálních a senátních volbách 2018.

mapa.jpg

Jak díky volbám získat peníze zdarma
Není to nic složitého :-) Jelikož jsou volby hodně sledovanou událostí, tak je pro své zviditelnění využívají i české sázkové kanceláře. Aby přilákaly nové zákazníky, tak nabízejí výhodné bonusy, čehož se dá skvěle využít k získání několika tisíc zdarma. Jedinou podmínkou je, že každému „zájemci o bonusy“ musí být minimálně 18 let.
Přesněji řečeno sázkové firmy nabízejí peníze za to, že si u nich vytvoříte online účet. Podívejme se podrobně, jak to funguje u Fortuny, která nabízí nejštědřejší odměnu ve výši 700 Kč.

Jednoduše klikněte sem a vytvořte si z mobilu nebo počítače online účet. Vyplníte registrační formulář, což vám nezabere více než 2 minuty času a následně je třeba na účet vložit 200 Kč. Vklad můžete provést převodem nebo platební kartou a rozhodně není třeba se bát, že o tyto peníze přijdete. Sice tyto 2 stovky musíte na něco vsadit (třeba právě na volby nebo na to, kdo vyhraje soutěž StarDance), ale hned obratem Vám Fortuna připíše na účet bonus 400 Kč a k tomu také dalších 300 Kč za ověření online účtu. Celkem tak získáte bez rizika 700 Kč, které můžete ze svého účtu vybrat.

Velice podobně jako u Fortuny to funguje i u ostatních sázkových kanceláří jako jsou Sazkabet či Tipsport. V tomto článku o bonusech si můžete přečíst, kolik peněz můžete v každé sázkové kanceláři získat zadarmo. V případě, že byste využili všech uvedených nabídek bonusu, tak si přijdete téměř na 2 tisíce, a to skoro bez práce a hlavně úplně bez rizika.

18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
 

Reklama