tgr.jpg

Foto: Shutterstock

Oficiálně čínský nový rok začíná 1. února 2022 a skončí 21. ledna 2023. Existuje spousta předpovědí, co nás v tomto období čeká. Zbystřit by prý měli zejména ti, kdo hodlají změnit svůj život. Rok Tygra je k tomu totiž ideální příležitostí. Přeje všemu spontánnímu a novému.

Připravte se na výzvy a překvapení

Lidé narození v tomto znamení (v letech 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010, 2022) milují výzvy a překvapení. A takový prý bude celý rok – dynamický, hektický, plný nejrůznějších zkoušek, ale také zaměřený na pokrok a ambice. Dařit se bude všem plánům, budou se plnit i tajná přání. Tedy pokud na jejich splnění budete aktivně pracovat.

Spousta příležitostí, které rok Tygra přinese, bude mít opravdu velký potenciál. Spousta obyčejných lidí se prý dostane mezi milionáře, svět dostane zásadní technické vymoženosti a nové objevy. Úspěchu se ale údajně nedočká nic, co by ohrožovalo životní prostředí. 

Zatímco se zdá, že by se méně movitým mohlo dařit téměř mimochodem, řada bohatých by naopak mohla padnout, protože nebudou dostatečně opatrní.

Mohlo by vás také zajímat: Nádherná podívaná: V čínském Harbinu už po 38. vyrostlo grandiózní ledové království

Goldengate.cz-Mince-Rok-Tygra.jpg

Foto: Golden Gate

Nejlépe se v roce Tygra bude dařit těm, kteří se narodili v roce Kozy nebo Buvola. Králíci, Draci, Koně a Kohouti jsou předurčeni k tomu, aby si tento rok užili pohodový život. Také budou mít hodně štěstí při vydělávání peněz.

Ti, kteří jsou narození v letech Krysy, Hada, Opice, Prasete a Psa, budou letos muset vynaložit více úsilí, aby dosáhli úspěchů. Nejhůř na tom budou Hadi a Opice. Štěstí nebude v roce 2022 zrovna na jejich straně.

Tygři se setkají se svým rokem narození a měli by tedy nosit červenou barvu, která jim pomůže zahnat smůlu a přinést štěstí. Musí být také opatrní na své zdraví, měli by se vyhýbat přemírám jídla a více odpočívat.

zodiac.jpgFoto: Shutterstock

Horoskop na rok Tygra pro jednotlivá znamení
 
Krysa

Pro Krysu bude rok 2022 zlomový. Vyjdete z období velkého stresu a do svého života vnesete více rovnováhy. Je čas provést změny ve svém životě a vybudovat něco, co přetrvá. Tento rok je příznivým rokem pro vydělávání peněz. Klíčem k vašemu úspěchu letos bude odstranit ze svého života věci, které nemají žádný význam. Pokud jste svobodní, rok 2022 vám může pomoci objevit nové vztahy. Je to dobrý rok na to, abyste se do někoho zamilovali, ale také dobrý rok k rozchodu.

Buvol

Svatební plány, láska a romantika. Pokud máte pocit, že jste našli svou spřízněnou duši, je tento rok skvělý pro svatbu. Rok 2022 bude pro Buvola dobrým rokem. Na vašem seznamu priorit bude hlavně rodina. Rok Tygra vám přinese finanční štěstí, ale buďte opatrní a příliš neutrácejte. Přílišná socializace v tomto roce se může podepsat na vašem zdraví, tak si dejte pozor. Věnuje pozornost zejména žaludku a trávicímu systému.

Tygr

Uprostřed jara je předpokládán průlom ve vaší kariéře nebo financích. Tato záležitost u Tygrů vzbudí velké očekávání, a proto mnoho dalších věcí odsunete na druhou kolej. Další obrat můžete čekat po polovině roku 2022. Nejen, že někteří lidé budou vzdorovat vašim novým prioritám, můžete ale očekávat také velké změny v rodinném a společenském kruhu. Bouřlivé období vás čeká i na poli lásky. Pokud jste se nedávno rozešli, později toho možná budete litovat.

Zajíc

Poslední roky krize a dřiny odezní ve vzdálené minulosti. Rok 2022 nabízí uznání za všechno vaše dosavadní úsilí. Tento rok bude hektický, ale můžete v něm dosáhnout velkého úspěchu. Buďte opatrní při půjčování peněž nebo při společném investování. Mohlo by to narušit vaše do teď dobrá přátelství. Vyhněte se přílišnému flirtování. Mohlo by vás to dostat do nepříjemných situací. Vyhýbejte se vztahům s Hady, Opicemi a Draky.

Drak

Svobodní Draci budou mít letos více příležitostí k lásce. V tomto roce dojde ve vašem životě ke změně v kariéře, možná díky partnerovi. Pokud se odhodláte k velkým krokům, jako je například stěhování, přinese vám to značné výhody. Kariérně se vám podaří růst, což vám pomůže investovat nebo zahájit vlastní podnikání. Co se týče zdraví, pijte hodně vody a pečujte o své ledviny.

Had

Očekávejte, že většinu roku budete muset hodně tvrdě pracovat. A pokud nebudete mít práci, její hledání vám zabere poměrně dost času. Skloubit to se soukromým životem nebude zrovna snadné. Rok 2022 bude obdobím opatrnosti, výzev, potíží, nespokojenosti, odloučení a zášti. Nabídne vám však možnost lépe se poznat a začít si více věřit. Vyvarujte se dietám bez lékařského dohledu. Můžou mít negativní vliv na vaše tělo.

Kůň

Tvrdá práce se vám v roce 2022 vyplatí. Z hlediska financí to pro vás bude vypadat dobře. Také ve vaší kariéře je vše připraveno na krok kupředu. S největší pravděpodobností si vyberete konkrétní lidi, s kterými chcete pracovat. Váš tým bude extrémně dobře sehraný a efektivní. Koně budou mít v roce 2022 hodně ambiciózní plány. Co se týče vztahů, láska k vám přijde v mnoha různých podobách. Tento rok je pro vás v oblasti vztahů velice dobrým obdobím. Rok vodního Tygra by však mohl přinést trochu neshod v manželských vztazích. Porozumění a oddanost partnerovi však přinese dobré výsledky.

Koza

Přes to, že se občas budete cítit nepochopeni, nakonec potkáte někoho, kdo s vámi bude souznít. Většinu času tohoto roku budete zaneprázdněni výzvami a příležitostmi souvisejícími s vaší prací, pověstí a penězi. V podnikání budete mít úspěch, o to víc, pokud se spojíte s těmi správnými lidmi. Pevné a hluboké milostné vztahy budou vzkvétat. Pokud jste singl, budete mít sklony ke krátkodobým povrchním vztahům.

Opice

Denně budete čelit výzvám. I zcela rutinní práce pro vás může být dost únavná. Neustále vám něco bude bránit ve vykonávání běžných činností. Čas od času se možná nevyhnete ani práci přes čas. Udržujte si optimismus a věřte, že dobré věci přicházejí k těm, kteří tvrdě pracují. Usilujte o své cíle, dokud neuspějete. Dejte pozor na své zdraví. V jednu chvíli vám může dojít energie a můžete se zhroutit. Pak vám bude trvat dlouho, než se vzpamatujete.

Kohout

Navzdory svému všestrannému štěstí buďte opatrní, abyste se nedohnali až k fyzickému vyčerpání rozvrhy jiných lidí. Je důležité si umět nastavit své hranice. Štěstí, potencionální bohatství a zlepšení vašeho společenského postavení čekají jen na vás. Užívejte si! Rok 2022 je zaměřen na přátele, setkávání a nové nápady, které vás posunou vpřed. Jděte do společnosti a budujte nové vztahy.

Pes

Pes a Tygr jsou spolu v harmonickém vztahu. I když pro vás letos nebudou existovat žádné zkratky k úspěchu, rozhodně by měl být tento rok lepší, než ten minulý. Rok 2022 je dobrým rokem k tomu, abyste věnovali více pozornosti svému fyzickému a duševnímu zdraví. Během března, dubna a září buďte obzvláště opatrní na zranění při sportu. Pro Psa je velice důležité, aby si tento rok užil trochu zábavy a vzal si dlouhou dovolenou. Buďte ve svém plánování realističtí a vyhněte se zbožným přáním. Jedině tak dosáhnete nejlepších výsledků. Tento rok byste se měli chopit nových příležitostí!

Prase

Neúnavně jste se rozdávali a nyní jste obklopeni milující skupinou lidí. Vlivní přátelé vám letos mohou nabídnout zajímavé příležitosti, které byste neměli odmítat. Nabídne se vám mnoho kariérních šancí. Udělejte si čas na jakékoliv společenské akce, nikdy nevíte, koho potkáte. Budete tvrdě pracovat a budete úspěšní, ale nakonec si uvědomíte, že to není jen o práci, ale o vztazích a poutech, které jste si vytvořili. Otevřete své srdce a dostanete lásku, na kterou čekáte. Cestování a objevování nových míst vám otevře mysl a dá vám novou perspektivu.

Čtěte také: Jak se slaví čínský nový rok? Červené obálky, lví tanec nebo oběti bohu kuchyně

gsgwwe.jpg

Foto: Shutterstock

Zdroje: China Highlights, The Chinese Zodiac, Pure WOW, Astro Sage, Tiskové materiály Golden Gate