Foto: Shutterstock

Krysa
Pro ty, kteří se narodili ve znamení Krysy, budou tento rok velmi důležité osobní kontakty. Rok 2021 Krysám přináší speciální energii, díky které budou sršet optimismem.

Had
Rok 2021 pomůže hadům najít odpovědi na nejosobnější a nejhlubší otázky. Jejich přání se splní ve správný okamžik, přesně ve chvíli, kdy to budou nejvíce potřebovat. Ti, kteří se narodili ve znamení Hada, budou spolehlivou pomocí pro své přátele, a budou inspirovat své okolí.

Kůň
Sny, touhy a osobní kontakty budou pro vás v nadcházejícím roce zásadní. Rok Buvola vám dodá spoustu nápadů, které budete moci uplatnit v praxi. Vaši přátelé a blízcí vám pomohou a nabídnou vám podporu ve všem, co plánujete dělat. Váš optimismus bude na vysoké úrovni, stejně jako vaše sebevědomí. Budete mít větší důvěru v ostatní lidi, což je nezbytné k uskutečnění vašich plánů.

Opice
Možná tomu nyní ještě nevěříte, ale rok Buvola pro vás bude velmi důležitý, protože vám pomůže najít odpovědi na nejintimnější a nejhlubší otázky. Budete úspěšní při hledání rovnováhy a té nejlepší cesty, kterou se vydat. Vaše přání se splní ve správný okamžik, přesně když to budete potřebovat. V průběhu roku 2021 se zvýší vaše sebevědomí a najdete ta nejlepší řešení. Budete skvělým pomocníkem pro své přátele, kterým nabídnete ty nejlepší rady.

Prase
V roce Buvola budete mít štěstí v oblasti financí. Pokud chcete investovat peníze do něčeho nového, nepochybujte. Je známo, že máte rádi strategie a někdy dlouho rozhodujete, ale nyní máte na své straně energii Buvola, která vám v životě přinese štěstí.

Reklama