krysa.jpg

Charakteristika znamení
Krysa je prvním z 12 zvířecích znamení. Je spojena s uklidňující vodou, studenou vodou nebo deštěm. Voda souvisí s moudrostí a inteligencí. Krysa je tedy chytré, choulostivé a diplomatické zvíře. Má mnoho nápadů, dokáže rychle řešit problémy, rychle se učit a má výbornou paměť. Dobře si pamatuje předchozí životní zkušenosti. Je inteligentní a se smyslem pro kreativitu. Pro krysu je charakteristický také pohyb, aktivita, vynalézavost, ohleduplnost a ostražitost. Krysy jsou však také introvertní, mívají často pochmurnou náladu, často jsou spiklenecké a mají sklony k intrikám.
 
Jaký bude tento rok?
Jelikož je krysa prvním z 12 zvířat čínského horoskopu, je rok 2020 považován za rok nových začátků. Rok kovové Krysy bude silný, prosperující a šťastný pro téměř všechna znamení. Bude rokem naplňování cílů i nových koníčků. Krysa je v čínské kultuře považována za ochránce a nositele prosperity.
 
Jde o skvělý rok pro vývoj nebo založení nové firmy či projektu. Pokud plánujete koupit nemovitost, zahájit podnikání nebo investovat peníze do dlouhodobého projektu, budete mít velkou šanci, že uspějete. Ale pozor, úspěch přijde pouze v případě, že dopředu vše pečlivě naplánujete. Štěstí budou mít také ti, kteří investovali do důležitých projektů v předchozích letech. Mohou očekávat zvýšení svých příjmů.
 
Rok Krysy nám přinese spousty kreativních nápadů a energie, která nám může pomoci v naplnění mnoha věcí, které si ve svém životě přejeme. Je také rokem obnovených ambicí a strategií, kdy se člověk bez lítosti obrací zpět do minulosti.
 
Během tohoto roku lze očekávat také mnoho změn jako je stěhování, třeba i do zahraničí, změny zaměstnání či změny životního stylu. To však může narušit naše sociální vztahy. Ze strany rodiny a blízkých přátel se vám však dostane mnoho podpory a povzbuzení. Žárliví a klamní jednotlivci se však mohou snažit odrazovat vás od tvůrčích impulzů. Trpělivost a neochvějné odhodlání nás bude chránit před jakýmkoliv vnějším narušení.

mysky.jpg
 
Rok Krysy je rokem milenců. Je to ten správný rok pro nalezení vhodného partnera. Pokud jste zadané, můžete si během tohoto roku vytvořit se svými partnery krásné vzpomínky. Také se tento rok vyznačuje střídáním osamělosti a živého společenského života. Tento paradox je způsoben tím, že prvek roku, kterým je kov, má osamělý charakter, zatímco krysa nemůže žít bez toho, aniž by byla obklopena svými příbuznými a blízkými. Výsledkem tedy je, že v tomto roce můžete zažít osamělost, i když se ocitnete uprostřed davu. Rok 2020 je také obdobím, během něhož bohatě kvete žárlivost.
 
Rok kovové Krysy přináší produktivitu a vzestup kovoprůmyslu, kam patří výroba automobilů a strojů, IT nebo třeba high-tech průmysl. Na druhé straně mají tendenci se rozvíjet politické nepokoje na celém světě, protože rok Krysy je příznivý pro nové myšlenky a utopie, které poskytují ideální živnou půdu pro narušení zavedeného řádu a revoluce.
 
Všechny akce v tomto roce jsou poháněny úspěchem. Sledujte své cíle s důvěrou a odhodláním. Nikdy se nenechte odradit selháním či problémy. Rok 2020 je plný štěstí, ale musíte ho chytit hned, jakmile zaklepe na dveře. Číňané říkají, že nic neděsí štěstí víc, než když o něm pochybujete. Ti, kteří projeví nadšení a budou rychle jednat, budou schopni si zajistit úspěch.

 
Šťastná čísla: 5, 7, 9
Šťastné barvy: bílá, žlutá, zlatá, modrá, zelená, šedá a černá
Šťastné dny: 4., 8., 13., 22. každého měsíce
Šťastné profese: šéf, manažer, obchodník, umělecký / filmový kritik, finančí expert, právní expert, vědec, filozof, politik, hudebník, podnikatel, makléř, kriminalista, novinář, spisovatel
Nejšťastnější znamení zvěrokruhu: Buvol, drak, opice, prase

5e26e33c4bd9dkrysaa.jpg

Foto: Shutterstock

Reklama