Zajímavé přednášky, semináře a energetická cvičení proběhnou již tento víkend na akci zvané Ezoterické léto, která je pořádána jako setkání laiků s odborníky v oboru ezoteriky, alternativní medicíny, šamanismu, věštění a rituálů.

Vždycky jste tíhla k vědění na pomezí reality? Do redakce nám dorazila pozvánka na akci, která by vás mohla zajímat. Koná se tento víkend, tedy 13. až 14. srpna 2011.

esoterik

Ezoterické léto

Letní festival, který si vzal za cíl vytvořit místo pro setkání odborníků i laiků z širokého spektra oborů - ezoteriky, alternativní medicíny, šamanismu, věštění i rituálů.

„Chceme vytvořit prostor pro rozhovory mezi všemi zúčastněnými! Celý víkend na chalupě ve Východních Čechách budou probíhat zajímavé přednášky, semináře a energetická cvičení. Zároveň se budete moci, společně s věštci podívat na Vaši budoucnost, absolvovat napojení na rekonektivní energii, vyladit čakry, odblokovat se při terapii nebo EFT, vyzkoušet automatickou kresbu, rozhýbat tělo nebo zažít šamanské cestování či večerní magický rituál,“ slibuje za organizátory věštkyně Renáta Marie.

  • Kdy?
    13. až 14. srpna 2011
  • Kde?
    Festival bude probíhat v krásné chalupě a na louce v Horní Radechové ve Východních Čechách (blízko Náchoda).
  • Další informace a přihlášky...
    774 696 059, zlatystred@gmail.com

Lektoři

ezoletoRenáta Marie - vykladačka tarotu, malířka a moudrá dáma. Nejenže zná Tarot z mnoha úhlů pohledu, a to od historie po současnost, ale zajímá se i o zapomenuté věštecké metody. Jedna z nich je Nombrologie, kterou vám také představí. Renátu Marii určitě znáte z televize!

ezoletoJan je věštec, diagnostik, bylinkář a terapeut - prostě čaroděj jak se patří. Jan také pracuje jako televizní věštec.

ezoletoŠaman, léčitel, kartář a numerolog. Pavel žije dle svého své motta, že Zem je krásné místo pro život a do chuti žít, a nejen přežít, vrací své klienty ve své šamanské poradně, kterou provozuje se svou ženou. Pavla znáte také z televizní obrazovky.

ezoletoTechniky emoční svobody, manuální lymfodrenáž, reflexní terapie plosky nohy, estetické formování postavy, klasická masáž. Eva má dar, a pokud existuje bůh, tak přímo od něj - její ruce jsou opravdu zázračné.

ezoletoDo životů i osudů ostatních nahlíží stejně snadno jako dýchá... Využívá automatickou kresbu, karty a zejména svou jasnovidnost. Zuzana je jeden z nejhlubších lidí.

ezoletoŠamanka, která se zabývá také chiromantií. Pokud o někom můžeme říct, že ten člověk se na vás podívá a vaše duše se rozzáří, tak to je přesně Markéta. Markéta je šamanka, zvuk jejího bubnu a spojenci, s kterými pracuje, vyléčí bolavou duši a vrátí vám víru v dobré bytí.

ezoletoFyzioterapeutka - Lenka se zajímá o vědomou práci s tělem, o prožití pohybu a o spojení napětí těla s psychikou. V terapii se věnuje dětem, lidem s tělesným handycapem, lidem s bolestmi zad atp.

ezoletoJan o sobě říká, že vše musí mít vždy logické vysvětlení. Přes výrobu orgonitů se dostal až k rekonektivní energii. Honza léčí rekonektivní energií všechny tělesné neduhy a jeho úspěchy jsou úžasné.

ezoletoKdyž se v pohádce objeví čarodějnice, má většinou zápornou úlohu, ale to neplatí o Warganě. Je to sice čarodějnice tělem i duší, ale její umění pomohlo už mnohým. Také přednáší v čarodějnické škole.

Kam dál?

Reklama