Vystoupí mimo jiné Lukáš Vaculík, Václav Vydra, Jana Boušková nebo Simona Stašová. Vstupenky je již nyní možné zakoupit online na webu zde nebo na infostánku v OC Harfa.
5d19ffa717ab2obrazek.png
Během letních měsíců bude i letos možné navštívit na střeše obchodního centra Galerie Harfa celou plejádu komediálních představení. Ústřední inscenací divadelního festivalu je komedie A do pyžam! Milostný čtyřúhelník je provázen smrští zmatků a kamufláží, v nichž však divák neztratí nit. Autor má mimořádný cit pro vtip, situační a slovní komiku, umí vytvořit zajímavou zápletku a najít vtipné rozuzlení. Hra byla poprvé uvedena v Paříži v roce 1985, kde dosáhla více než 900 repríz. V českém provedení se představí Leoš Noha, Lukáš Langmajer, Lucie Zedníčková, Barbora Mottlová, Libor Jeník, Eva DeCastelo a Kristýna Podzimková.
 
Kromě toho se mohou diváci těšit na osvědčené tituly, jako je např. kultovní představení komedie Natěrač a Blbec k večeři. Vedle one - man show Caveman bude letos uváděna i one – woman show Cawewoman. Dále nesmí chybět show Haliny Pawlowské nebo Zdeňka Izera. V případě nepříznivého počasí je připravena „mokrá varianta“, kdy se představení přesouvá do Divadla Gong vzdáleného 200 m od Galerie Harfa. O případném přesunu je rozhodnuto vždy v den konání představení nejdříve 3 hodiny před začátkem akce a informace je zveřejněna na webových stránkách.
 

Reklama